Zavrieť

Porady

metrologicky program vzor

Prosím vás nemáte niekto metrologicky program , alebo mi neviete co ma vlastne obsahovat ? neviem kde to najst.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ejsi ste velmi zlaty a ja viem ze som otravna ale este mam otazku , co sa tyka reklamacneho staci mi to skopirovat s inych potravin ?
    bomo Ak to majú tie iné potraviny správne urobené, tak hej Pozrite si tento článok http://www.uspesne-podnikanie.sk/co-...-s-potravinami - bod 15 - je tam odkaz na vzor reklamačného poriadku potravín.
    ejsi No ja tomu nechapem , viem ze po 1: treba mat tabulku kde sa zaznamenavaju namerane teploty a vlhkost ale ako casto to merat , po 2: ze treba ma t doklad o tom ze je vyrobok kalibrovaný ale nechapem ako ho mam vypracovat ... ten metrologicky program su len tabulky ci co este ? a este otazka neviete kde sa daju kalibrovat teplomery a vlkomer? som s toho riadny de... a vam som velmi vdacna lebo ste druhy clovek co mi tu pomohol.
    bomo No je to dokument, v ktorom opíšete, aké hodnoty sa u vás v obchode budú sledovať (teplota skladu, vhlkosť skladu, teplota v chladničkách, váha atd), ako sa budú merať, čím sa budú merať, ako sa budú tieto prístroje čistiť atď. Tá tabulka je prílohou. Kalibráciu robia akredidované laboratoria a firmy napr. http://goo.gl/LsRBR4. Keď kupujete nový prístroj (teplomer, vlhkomer, váha), tak kupujte taký, čo už má kalibráciu - tá je platná tuším rok od zakúpenia.
      zbaliť

    metrologicky program vzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.