Zavrieť

Porady

Licencna zmluva na pocitacovy program - vzor

Zdravim,

od 1.11.2013 je v platnosti novy zakon 289/2013, ktory meni a upravuje povodny zanon 618/2003 Autorsky zakon. Hladal som ci uz na webe ale aj tu v diskusiach ale nenasiel som licencnu zmluvu na pocitacovy program. Najblizsie co som nasiel bolo pre vytvorenie webovej stranky, avsak to bolo pisane ako Zmluva o dielo a nie Licencna zmluva.

Som ochotny aj zaplatit za vzor, nasiel som na etrend vzor za 12 eur aj s DPH, maju uvedene ze uz zohladnuje zmeny platne od 1.11.2013 avsak z obrazka som vycital ze je to pisane vseobecne ako Licensna zmluva o dielo, potreboval by som skor nieco specifickejsie pre pocitacove programy.

Dakujem za kazdu jednu radu

S pozdravom, Igor
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    igormino Dakujem, toto vsak nie je to co myslim. Priklad co potrebujem je tu http://market.etrend.sk/produkt/23/licencna-zmluva avsak neviem a preto uz s nimi komunikujem emailom, ze ci je to len vseobecne napisana ta ich licencna zmluva na vseobecne "dielo" alebo maju aj nieco specificky upravene pre pocitacovy program. Potrebujem dokument ktory podpisem ja a nadobudatel ze mu spravim pocitacovy program a on mi za to zaplati.
    igormino Podla zopar licencnych zmluv, ktore som nasiel, avsak ziadna na pocitacovy program a podla aktualne platneho zakona 289/2013 sa mi podarilo naformulovat takuto zmluvu http://www.tpsoft.org/download/licen...e_poplatky.doc vedel by mi niekto sa na to pozriet a povedat ci je to dobre alebo co je tam zle a ako to opravit ? Dakujem, Igor
    igormino Tak nakoniec som kupil to co ponuka etrend, je to napisane samozrejme vseobecne, avsak na poslednej strane su nejake vysvetlivky
      zbaliť
    luja5 18.10.14 09:50 odstránil(a) z Porady

    Licencna zmluva na pocitacovy program - vzor

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.