Zavrieť

Porady

výkazy v MRP

pekný deň poraďáci,
prosím Vás, neviem si poradiť s výstupnými výkazmi v MRP - súvaha a výkaz ziskov a strát, nakoľko mi zle načítava zostatky z minulého roku.....už som vyskúšala všeličo možné, no nemôžem sa dopracovať k správnemu výsledku-
pomôžte mi prosíííím.....ďakujem už vopred za pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    a nemáš súvahu a výkaz ziskov a strát z roku 2013?? veď si to prepíš ručne, keď nejde načítať..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sjuzn vieš, chcela som to mať tak "tip-top", ale keď sa inak nebude dať, tak aj toto riešenie bude riešenie....čo už....no rada by som bola, keby som to mala aj v PC
    Žabinka nuž občas načíta blbosti.. mne napríklad do súvahy načítalo korekcie so znamienkom mínus, a potom mi to v netto samozrejme pripočítavalo.. takže nikdy sa nespolieham, že je to načítané správne, ale kontrolujem..s papiermi z minulého obdobia..
    sjuzn ano, aj toto sa stáva...poznáme-....ale aj tak Ti veľmi ďakujeeem-
      zbaliť

    Andyke je offline (nepripojený) Andyke

    Andyke
    Minulé obdobie - nesprávne riadky oprav ručne (myškou) a až potom daj uložiť do súboru.
    A budeš mať aj v PC. (celú účt.závierku)
    sjuzn ďakujeeeem
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    sjuzn ano, ano...mám...toto kontrolujem neustále
    Centík A ešte mi tak napadlo či máš správne uvedené účtovné obdobie minulého roka...
    sjuzn teraz neviem čo presne myslíš...???...v nastavení dátumu???
    Centík na tlačive účt.závierky máš obdobia 01 - 12 2014 a obdobie za bezprostredne predchádzajúce obdobie, ak spol.fungovala celý min.rok, malo by tam byť obdobie 01-12.2013. Nemáš to tam nejako popletené a počíta ti iba obdobie, ako ho máš nastavené? Ja tiež robím v MRP a nemám problém s min.rokom.
    sjuzn ano, mám to presne takto....ale už som si to ručne načítala a v e-daniach skontrolovala, tak mám po probléme....veľká vďaka za ochotu všetkým vám tu...ešte raz ďakujem
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.