Zavrieť

Porady

Vrátenie peňazí za 4 tú reklamáciu

Dobrý deň, chcela by som sa poradiť, mám notebook ProBook 4545s a už 4 krát bol reklamovaný, z toho 3 krá ta istá vada, ktorá sa objavila , keď mi vrátili notebook po prvej reklamácií. keď som dala notebook reklamovať druhý, tretí krát, tak mi povedali, že je to chyba grafiky, keď som ho dala reklamovať 4tý krát a žiadala vrátenie peňazí povedali mi , že je to chyba softvéru a nevrátia mi paniaze. chcela som sa opýtať, či mal niekto taký problém ? a prečo mi nechcú vrátiť peniaze ak je to chyba softvéru. ? Ďakujem . btw dnes sa mi objavila zase ta istá chyba a to týždeň po reklamácií .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nika0 Ja som to aj urobila ale oni si povedali , že je to chybba softveru a že mi nevratia koli tomu peniaze.
    sosak Po každej oprave si predsa dostala reklamačný protokol, kde má byť presne definovaná vada, a nie, čo si povedali.
    misoft Nika0 - čo "oni" povedali - je ich vec. Ty len napíš lajstro, nakluš do predajne a ŽIADAJ vrátenie kúpnej ceny. Ak budú vyskakovať, len im povedz, že ide o 4 chyby - teda máš zákonný nárok na vrátenie. A len tak bokom im povedz - Podstúpim to SOI!
    arizona aky stary je ten PC?
      zbaliť

    Vrátenie peňazí za 4 tú reklamáciu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.