Zavrieť

Porady

Černejúca obrazovka a nechcené kecanie

Mám starší počítač kúpený na inzerát s XP. Okrem hlášky, že XP nie je už podporované, mi obrazovka stále skáče do čiernej. Nastavím dáky obrázok a po pol hodine je obrazovka opäť čierna. Navyše každých 30 sekúnd mi počítač na 3-4 sekundy niečo zakecá v angličtine - znie to ako športové komentovanie. (Internet je vypnutý) AVG mi nič nehlási, používam Cleaner a stiahol som si dáky free msert - vraj na vypátranie vírusov. Nič nenašiel. Najlepšie by ho bolo úplne zlikvidovať ale na nový si musím našporiť - tak o rok. Pomôže dakto ? Dík.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    to ze skace do ciernej obrazovky moze znamenat ze xp je nelegalne, alebo aspon neaktivovane
    co ti rozprava to netusim, skus pozret ci je vypnuty narrator
    Start >> Ovládací panely >> Snadný přístup >> Optimalizovat vizuální zobrazení >> (odškrtnout) Zapnout nástroj Narrator.
    Naposledy upravil mecky : 19.03.15 at 11:01

    miselito je offline (nepripojený) miselito

    miselito
    Musis si tam nainstalovat este raz ten Win XP...ja mam na starom eee notebooku XP a slape ako hodinky aj po skonceni podpory. A to ho pouzivam dost na internet.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft ...ovšem nainštakovať a aktivovať.... bez aktivácie (alebo cracknutý) bude vždy nelegálny. I keď sa podpora skončila, stále podlieha registrácii a aktivácii.
    miselito hej, to je pravda. Nechcel som sem písať o cracknutom Win
    misoft Písať môžeš - je to predsa upozornenie a vysvetlenie, prečo nemfungíruje - ale návod, ako to "obísť" - tak ten nie...
    miselito oki dik clovek sa uci cely zivot
      zbaliť

    PotPalo je offline (nepripojený) PotPalo

    posledný svojho druhu PotPalo
    Keby si kúpil odomňa, tieto problémy nemáš

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Daj si to urobiť u hociktorého IT čkara. Hodí ti tam podľa parametrov PC, Win novší ako XP, za pár €. Do starej bedne sa neoplatí investovať. Dúfam, že som neporušil pravidlá porady?

    Černejúca obrazovka a nechcené kecanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.