Zavrieť

Porady

Účtujete obec v MRP?

Chcela by som poprosiť o pomoc. Začínam účtovať obec, ja mám softvér MRP, ale obec som nikdy neúčtovala (v MRP účtujem). Našiel by sa niekto kto mi poradí? Neviem ako mám zadať rozpočtovú klasifikácu.
Veľmi pekne prosím. Keďže je tam tak trochu bordel, idem účtovať od začiatku roka. Vopred ďakujem za ochotu
Naposledy upravil inkako : 20.03.15 at 20:27
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    pre obce sú iné účtovné programy, v ktorých sa dá zadať aj rozpočet, naviazanie na rozpočtovú klasifikáciu, robiť výkazy a pod. myslím, že v MRP sa to urobiť nedá. treba si nájsť na internete asi nejaký iný účtovný program konkrétne určený pre samosprávu, viem že existuje napr AVIS alebo URBIS ktoré zahŕňajú aj modul PÚ.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    inkako na tejto obci majú IFOsoft a mne sa zdal dosť neprehľadný, ale už som sa pustila do boja s ním. V MRP sa dá zadať rozpočet, ale neponúka rozpočtovú klasifikáciu, alebo to proste ja neviem. Ďakujem Vám za ochotu
    fortunka informuj sa priamo v MRP, ak teda budu vediet poradit a budes mat info z prvej ruky
    inkako už som sa, ale pani mi nevedela poradiť a z titulu ochrany osobných údajom odmietla sprostredkovať kontakt na nejakú obec, ktoráv v MRP účtuje. Stále sa potrebujeme vzdelávať, tak sa aspoň naučím nový program.
    allexandra skúsila som gooogliť... http://www.hronskekosihy.sk/?id_kat_...__id_zm=327605 možno tu napr. majú...
    fortunka no cele MRP nevedia... ani nie som prekvapena
    inkako ďakujem za pomoc, budem tam volať
      zbaliť

    Účtujete obec v MRP?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.