Zavrieť

Porady

Maturita

Dobrý deň. Chcela by sa sa opýtať , ak by mi vedel niekto poradiť. V roku 2010 som nedokončila strednut školu kvoli tehtenstvu. Resp. spravila som este pisomnu maturitu a prakticku no k ustnej som sa už nedostala. Takže papier o maturitnom vysvedceni nemam. Bola som na materskej 3 roky, ale po materskej sa mi naskytla praca, tak som sa rozhodla, ze pojdem do prace. Teraz som doma a chcela by som si školu dokoncit. Nevedeli by ste mi niekto v tomto poradiť, ako to funguje. Ci sa v tomto po takej dobe sa pokračovat, alebo musim skolu začínat od začiatku? Vopred dakujem za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Nájdi si nejakú večernú školu, kde si za 2 roky urobíš tú maturitu.

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Treba poziadat riaditela skoly o moznost nastupu do posledneho rocnika strednej skoly, nakolko ked nemas vykonanu maturitnu skusku, nemas ani ukonceny posledny rok studia. Mohla si to riesit individualnym studijnym planom a nemusela si prerusovat.
    Zuzana123456789 Nemal mi kto pomahat s malym a kedze som sa vratila do rodneho mesta co je cca 150km od skoly , tak bez auta a s malym to ani neslo . Viem , ze neskoro ,a le teraz to chcem riesit tu kde som. Dakujem za odpoved
    alaya1 Zial, ak ta prijmu, tak az od noveho skolskeho roka. Treba ist osobne za riaditelom a podat ziadost.

    olio je offline (nepripojený) olio

    olio
    Prerušenie štúdia riaši Zákon 245/2008 Z.z. (školský zákon) v § 34 ods. 1. Prerušiť stúdium je možné najviac na dobu troch rokov. Z Vašej otázky vyplýva, že ste už mimo tejto lehoty a teda budete musieť absolvovať celé štúdium od začiatku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.