Zavrieť

Porady

128 GB USB na OTG

Normálne si pripájam 32GB USB-čka do mobilu cez redukciu,všetko je v pohode.Bude všetko ok alebo sa nevyskitnu nejaké problémy alebo zobrazi mi keď tam pripojím 64 alebo 128 GB USB?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    USB-čka myslíš USB kľúč?

    Ak ti idú 32 GB, tak nie je isté, či pôjdu aj 64 alebo 128 GB. Niektoré zariadenia majú limitovanú veľkosť externého pamäťového zariadenia, ktoré podporujú.

    Napr. ja mám HTC Explorer, a keď si pozrieš špecifikácie, tak tam vidno, že podporuje flash pamäť len do 32 GB:

    http://www.gsmarena.com/htc_explorer-4102.php

    Musíš si pozrieť špecifikáciu tvojho mobilu alebo nejaké testy či recenzie. Alebo to vyskúšať.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    JakubJoe Dočital som sa na tom linku že SD do 32GB takže to znamená že aj USB OTG môžu byť max. Do udávanej veľkosti? Na tom mojom mi ukazuje že sd max do 64
    misoft Dúfam, že rozumieš písanému textu. Ak píšu max. do 64GB, tak už nie 128, 156... dokonca ani 64,1GB!
    JakubJoe Nie som úply retard. Jasne že tomu rozumiem ja som sa len pytal že max. možna veľkosť SD zodpovedá max. možnej velkosti pripojeného USB.
    Chobot SD karta aj USB je v podstate rovnaký ty pamäte - flash. Ak prístroj podporuje úložisko flash pamäte do 64 GB, tak to platí pre všetky úložné médiá - ovládač je v zariadení rovnaký.

    Ak je to do 64 GB, tak 64 GB karta ti pôjde.
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.