Zavrieť

Porady

Vzniknuta dovolenka pocas MD

Na MD som bola od 27.3.2012,do 26.11.2012,kolko dní mi vzniklo dovolenky,lebo zamestnavatel mi tvrdí,že nič.pred nastupom na MD som bola bola cele tehotenstvo PN.Ďakujem.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 Ako si cerpala dvovolenku za rok 2011? Bola tato tiez kvoli PN kratena? Aky narok rocny na dovolenku by si mala v roku 2012 bez PN a MD?
kolkaperla za rok 2011 mi ostalo 7 dni a za rok 2O12 by som mala bez PN a MD 20 dni dovolenky
veronikasad kolko dní dovolenky za rok 2011 si vyčerpala a odkedy si bola na PN-ke ?
kolkaperla za rok 2011 mi ostalo sedem dni a na pn som bola od 13.septembra 2011 az do 26.3.2012
vikemdy sa teda tam nerataju?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Materská dovolenka sa považuje za výkon práce, PN-ka+RD netrvala 100 prac.dní, preto ti vznikne za rok 2012 nárok na celú dovolenku.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kolkaperla dneska som volala veducej a ona mi tvrdi ze nemam narok na dovolenku pocas MD,ze to este nepocula,tak neviem o co ide
    veronikasad Nárok na dovolenku máš, doporuč jej nech si naštuduje Zákonník práce, inak sa obrátiš na Inšpektorát práce
    kolkaperla ja som jej to vravela,ale to je vsetko o peniazoch
      zbaliť

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak v roku 2011 PN netrvala viac ako 100 dni, mas narok na 7 dni z roku 2011 a celych 20 dni za rok 2012.
    11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    tannenkau kedysi sa čosi krátilo
    či iba ak to bol celý kalendárny rok ???????????
    kolkaperla no ja som v roku 2011 bola od septembra PN to je viac ako sto dni
    veronikasad Počítajú sa pracovné dni, vrátane sviatkov a každý rok sa posudzuje samostatne. Ak si do septembra pracovala, ani za rok 2011 sa ti dovolenka nekráti.
    tannenkau ak si dobre pamatám (niekde prever ), tak nad 100 dní

    sa za každých 30 krátila dov. o 1 deň
    ivka70 ty si radsej nepamataj ... lebo to komolis ....
    veronikasad zle si pamätáš, dovolenka sa kráti za prvých 100 prac.dní o 1/12, za každých celých ďalších 21 prac. dní o ďalšiu 1/12 ročného nároku.
    tannenkau vydýýýýššš

    to bude z teho, že som už 6 rokov nemal dovolenku
    veronikasad Milan, prestaň písať somariny v témach, ktorým vôbec nerozumieš
    tannenkau Naozaj som nemal 6 rokov dovolenku !!!!!!!!
    veronikasad Keby si aj mal, nepredpokladám, že by ti ju krátili z titulu materskej a rodičovskej dovolenky.
    tannenkau zrodyčovskej že nie to je jasné

    ale ako ťa napalla , že aj tá materská nie ??

    PS
    "" veronikasad (Včera 20:10) Milan, prestaň písať somariny ""

    A čože také si mala na večeru ?

    PRAVÍTKO ??
      zbaliť

    Vzniknuta dovolenka pocas MD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.