Zavrieť

Porady

Samovoľné reštartovanie SAMSUNG Galaxy S5 (SM-G900)

Zdravím,
chcem sa opýtať, či má niekto negatívnu skúsenosť s týmto telefónom. Telefónu nič nechýba, iba ma štve, že som ho dávala na reklamáciu z dôvodu reštartovania každú hodinu, niekedy aj 3x/hod. sa len tak reštartoval, hoci som ho mala položený na stole. Neskutočne ma to otravovalo, veď koho by to tešilo?! Keď som si išla vyzdvihnúť vyreklamovaný telefón, v papieri som mala napísané, že telefón je bez chyby. Spýtala som sa na to predajcu a ten odvetil, že to je normálne. Ak sa mi nepáči, mám ho vyskúšať a doniesť naspäť. Telefón "užívam" 24 hodín, no za ten čas sa reštartoval asi 8 krát. Viete mi povedať, či mám niečo zle nastavené alebo je to chyba výrobcu alebo ho mám ísť vrátiť nazad Ďakujem.
4 komentárov     zbaliť
Kabaka123 Surfuješ na nete? cez mobil? možno technicky je v poriadku nemáš vírus? nenaťahala si nejaké vírusy so sťahovaním aplkácii? Kedy sa ti začal rešartovať? Skús obnoviť mobil do továrenskych nastavení.... Alebo skús vymeniť baterku
evittka Hej, surfujem, ale zas nie príliš...možno 2 hodky/deň...mala som aj antivírus.... aj nastavenia som obnovovala....aj v baterke môže byť problém?
Kabaka123 aj v baterke môže byť problém.... skús vymeniť baterku... a uvidíš, či Ti to bude robiť... aký máš antivirák... je stiahnutý s originál stránky?
lujza.j mne toto robí sony...po poslednej aktualizácii softvéru....ale nie tak často....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Predpokladám, že si si telefón nastavila podľa svojich podmienok.

    Zálohuj si dôležité veci, najmä kontakty.
    Vyber batériu a nechaj vonku pár minút (10 postačí). Následne choď na pôvodné nastavenia.
    Vypni a zapni a čakaj na výsledok.

    P.S.:
    Ak bude robiť naďalej problémy, tak zahoď niekde do potoka...
    Samsung už nie je to, čo niekedy býval. Osobne som ho nikdy nemal a ani nemienim. Môj zať je (bol až príliš) Samsung pozitív a už ho to prešlo.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    evittka ďakujem, skúsim ;-)
    Kabaka123 nokia je nokia...
    lujza.j nokia v určitej fáze hladkacich fónov zaspala dobu....
      zbaliť

    Samovoľné reštartovanie SAMSUNG Galaxy S5 (SM-G900)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.