Zavrieť

Porady

INVENTÚRA OBERON nesúlad stavov v sklade a inventúrnom súpise

Dobrý deň, hlavná otázka znie prečo sa mi v inventúrnom súpise načítajú iné množtvá ako sú v sklade? zatial som zistil len to že v skladových pohyboch je jeden príjem bez dátumu, to je kameň, úrazu, ale takých tam mám veľa, napravil som to len sposobom že som zmenil spracovavane obdobie (2014) a ručne vymazal z konkrétnej príjemky. no, nepomohlo ani vysporiadanie všetkých príjemok, stále sú tam rozdieli, vie niekto prečo??

Upravujem posledný krát.
Koho to zaujíma nech číta ďalej. Chyba bola ani neviem v presne v čom, ale zaiste to bolo kvôli tomu že v skladových pohyboch určitých kariet chýbal dátum. Našťastie som si vedel vyhladať v ktorej príjemke to bolo (v tej s tým chýbajúcim dátumom vid. posledný obr. 4 hore) jediné čo som spravil bolo že som dopísal do každej príjemky z r. 2014 do políčka externý doklad nejaky nezmysel typu "sdfsf" aby som to mal co najrýchlejšie bolo ich DOST! Riešenie typu Darwinovej ceny hehe ale zajtra mozem predavat. Ono sa tým dopísaním textu do toho políčka niečo v oberone refreshlo a dátumy ponaskakovali do skl.pohybov. Sviatok práce som strávil celý deň v práci, idem čil na pivo. Seruste.
Naposledy upravil allgreen : 01.05.15 at 16:05
1.png  
2.png  
3.png  
4.png  
1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    no tazko ti niekto zodpovie ked mazes piate cez deviate, neuvadzas datumy na prijemkach (mozno aj vydajkach?), nevieme ako mas nastavene filtre a pod. ... v pondelok zavolaj do oberonu, poradia ti
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    allgreen vieš, sedím za PC a skúšam to všemožne spraviť tak aby dobre bolo ale nedarí sa mi, pár krát som zmenil zadanie ( 10x ) bo som prišiel na niečo nové , ale vlastne som furt na tom istom.
    avalik uz nic nespekuluj, skontroluj si rok po roku prijemky, vydajky, urob inventuru kazdy rok postupne, skontroluj si to s fakturami
    avalik preco mas na 4 obr. vydaj - 2 ks? ako mozes vydavat s minusom?
    allgreen to som sa aj ja cudoval ale oberon povoluje ist aj do minusu.Ja som strasny motak, kazdy mesiac som cez skl. pohyby a export do excelu posielal hlasenie dodavatelovy knih kt. mam na komis.No a na nulove karty som potom pridaval dalsie knihy,ine,obmiena sa to casto ale nevsimol som si jednu dolezitu vec,ze ked premenujem knihu v sklade zmeni sa nazov aj v skl. pohyboch.No a za par mesiacov bol s toho slusny gulas.
      zbaliť

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    ... no takúto neporiadnu skladovú evidenciu som dávno nevidel... okrem toho, čo uvádza avalik, nie je vyplnená obstarávacia cena, niekedy je číslo karty 4 inokedy 5 miestne číslo, ...
    allgreen tento sklad mám na komis, preto tam nemám obstarávacie ceny, tak mi to radili na začiatku aj som v tom pokračoval doteraz, 4 a 5 miestne číslo karty to nemám tušenia prečo to je tak. Cele zle.

    INVENTÚRA OBERON nesúlad stavov v sklade a inventúrnom súpise

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.