Zavrieť

Porady

Sposob vyplacania odmeny pri dohode o vykonani prace

Ak som uzatvoril dohodu o vykonaní prace dna 28.04 a trvá do 29.05.2015 za tie tri dni čo som v apríli odpracoval všetky tri dni zamestnávateľ mi má vyplatiť peniaze v mesiaci máj za tie tri dni alebo až po skočení dohody 29.5 a potvrdenie o prijme pre UPSVaR mam mat za mesiac apríl a maj osobitne či dokopy
Naposledy upravil ivka70 : 04.05.15 at 06:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    henrieta18 je offline (nepripojený) henrieta18

    henrieta18
    Podľa toho, ako máte uvedené v zmluve (dohode). Buď bude odmena vyplácaná mesačne-v tom prípade Vám bude vyplatená za tri dni z apríla v máji a za máj v júni a potom budete mať potvrdenie za každý mesiac, alebo bude vyplatená až po dokončení práce, potom vám bude vyplatená až v júni za apríl a máj spoločne.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    davido610 Splatnosť odmeny za vykonávanie pracovnej úlohy je splatná v zálohovej mesačnej splátke v obvyklých termínoch zamestnávateľa ... čiže mi ma v máji vyplatiť za 3 odpracované dni či ? som z toho úplne vedľa ... ďakujem za rady
    veronikasad ano, vo výplatnom termíne za apríl (v máji) dostaneš odmenu za 3 dni apríla.
    davido610 vdaka
      zbaliť

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Ako píše henrieta, len dopĺňam, ak v dohode nie je dohodnutá "frekvencia" vyplácania, tak celá odmena je splatná až na konci.

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak ti za april nevyplatia odmenu vobec, aj tak potrebujes potvrdenie o vyplatnei 0 odmeny pre UPSVaR

    Sposob vyplacania odmeny pri dohode o vykonani prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.