Zavrieť

Porady

Z coho sa pocita podpora ?

Potrebujem poradit. Nahlasila som v praci ze by som sa vratila do prace, ale na osmicky nakolko mam male dieta a manzel mi robi na zmeny. Nebolo mi vyhovene, mozem nastupit len na 12tky a na zmeny, co nemozem. Pocitam ze v praci mi daju vypoved z organizacnych dovodov. Takze ked sa mi nepodari najst druhu pracu tak budem musiet na podporu. Otazka znie. Ak by som ostala na podpore z coho sa rata??? Z rodicaku? Alebo este z prace??? Dakujem za vsetky informacie.
10 komentárov     zbaliť
ivka70 To zavisi od toho, ci este po navrate z RD budes pracovat alebo cerpat dovolenku. To musis upresnit.
Ak ti vsak nevyhoveli so zmenou pracovneho casu, pocitaj s tym, ze po nastupe budes musiet pracovat tak ako pred MD.
zulina9 musim zistit ci mam nejaku dovolenku ak ano, tak si ju vycerpam a budem musiet dat vypoved
veronikasad kedy ti končí rodičovská dovolenka ? máš nejakú nevyčerpanú dovolenku ?
zulina9 RD mi konci 28 augusta - krpec ma tri roky, dovolenku neviem ci mam musim zistit.
veronikasad kedy si nastupovala na MD : Bola predtým PN-ka ? Ak dovolenku máš, nečerpaj ju celú - len jeden deň a zvyšok si daj preplatiť. Pracovný pomer treba ukončiť nie posledným dňom RD, ale nasl.deň kedy bola čerpaná dovolenka.
ivka70 Ono je otazka, ci a ako bude zamestnavatel PP skoncit.
Lebo vypoved z organizacnych dovodov ti asi nema dovod dat. cize je aj v tvojom zaujme sa skusit dohodnut, najidealnejsie ako pise veronikasad
zulina9 nastupovala som na MD 8 tyzdnov pred terminom, PN som nemala. Takze 28 konci RD, 29 august cerpam 1 den dovolenky, ostatok preplatit a ukoncit PP 29 augusta.
veronikasad Pozri trošku do kalendára pri plánovaní dovolenky - 29. augusta je sobota
veronikasad Doplň presné obdobie materskej dovolenky.
zulina9 Materska mi zacala 2.jula 2012
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Z coho sa pocita podpora ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.