Zavrieť

Porady

Ako odstrániť index?

Ahoj
mám taký problém vždy keď zapnem skype.. nespustí s a vyhodí sa mi tam tabuľka Stažení souboru název:index.htlm
typ: Chrome HTML Document
Vždy mám možnosť , otvoriť,stiahnuť alebo zrušiť.
Ak dám otvirť otvorí sa mi nová karta na Google Chrome a načítava prihlasovanie skypu no neuspešne.
Ako mám mať zase normálne nastavený skype? :/
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús:
    Nástroje - Možnosti - Nastavenie ochrany: vpravo (ak to tam je) zrušiť Prijímať v prehliadači súbory cookies zo Skypeu.
    Vedľa toho je aj Vymazať súbory cookies prijaté zo Skypeu.

    Tým by sa malo zamedziť, aby prehliadač preberal zo Skype údaje.
    9 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Nikuš Ka Ide o to , že ono to nepúšťa do niektorých vecí.. a možnosti v nástrojoch nie sú :/
    misoft Jáááj - tak je poškodený profil.
    Pozri sa do C://users/menouzivatela/MySkypeContent. Nájdeš tam súbor ******.vfc - ten si niekde pre istotu ulož, napr. na flešku a potom ho vymaž (Je to prakticky zoznam kontaktov a nastavenie profilu)
    A skús opäť spustiť Skype a prihlásiť sa. Adresár však bude prázdny (bez kontaktov) - tie si môžeš potom pridať, nastavíš si znova údaje svojho profilu.
    Prihlasovacie meno a hesloje uložené na serveri Skype - takže prihlásenie s čistým profilom by malo byť v poriadku.
    Nikuš Ka Ani to Myskypecontent to nevyhľadá .. je to na bode mrazu. No nič Ďakujem za pomoc
    misoft Ďalší pokus: odinštaluj (cez Pridať programy v Ovládacom paneli) komplet Skype.
    Potom (ak nemáš nainštaluj) pomocou Ccleaner prečistíš pozostatky a registre (použiť nastavené parametre).
    Stiahnuť Skype, nainštalovať. Bude ponúkať prehliadač Bing - odmietnuť (zrušiť), bude ponúkať ďalšie funcie (Call a podobné s prepojením na prehliadače) - odmietnuť.
    A znova skúsiť prihlásiť.
    Nikuš Ka Ani to nejde,automaticky mi zase píše to s indexom..
    misoft Tak skúsime ďalšie riešenie:
    Nájdi:
    C:\\ProgramData\Skype\Apps\login. A potom prehľadaj podrobne ďalej, či sa tam nenachádza súbor index.html. Ak tam niekde bude - opäť si ho (pre istotu) niekde ulož a ten pôvodný vymaž (ale zapamätaj si, kde to bolo - papier a ceruzka to istí). A skús znova prihlásenie.
    (Ja napr. tento súbor ani nemám pre Skype - inak index.html má súvis väčšinou s IE - ak je predvolený a potom s novým predvoleným prehliadačom.)
    Nikuš Ka Ide o to , že cez ten index, alebo čo to blokuje mi nechce načítať žiadnu zlošku Skype .. a robí to iba pri skype , inak všetko mi načíta..
    misoft Ten index.html (po prípadnej zálohe niekde bokom) - vymaž.
    Nikuš Ka po zapnúti počítača mi skype v pohode nabehne, až na to že mám funkčný mikrofón a mám ho aj na skype nastavený no vôbec mi nesníma zvuk. Ja zvuky a iných počujem. A je tu ďalší háčik.. vybehujú mi ďalšie okienka na ten istý problém "apps.skype.com buď je to chatadwidget.htm alebo prelogic.html.
    Mikrofón mi nejde na žiadnych iných aplikáciach.
    Ak odinštalujem Google a nainštalujem nový prehliadač.. znova mi to robí len v podaní inom prehliadači..
      zbaliť

    Ako odstrániť index?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.