Zavrieť

Porady

7 komentárov     zbaliť
sosak a sused súhlasí ?
sosak Oprav si nadpis, pretože sused nevlastní vodovodnú a kanalizačnú sieť, snáď sa chceš napojiť na susedove prípojky.
Tatiana Jeskova ano suhlasi,vodovodne potrubie je jeho sukromny majetok na nasom pozemku tak s tym suhlasi
Tatiana Jeskova ano zle som to napisala myslela som pripojky
marjankaj No zdravého človeka by niečo takéto nenapadlo.
marjankaj Ja mám súhlasiť, že sused súhlasí s mojou žiadosťou? Inak jeho súhlas nebude platiť?
tannenkau Ja to chápem tak,

že sused súhlasí s mojím súhlasom (ktorým ja súhlasím, že sa možem pripojiť na jeho sieť)

Takže text by pre suseda mohol byť :

Ja XY súhlasím so súhlasom ZW (mojim susedom a vlastníkom nehnuteľnosti SČ XXXX na p.č. xxxx ), ktorý svojím súhlasom súhlasil s tým, že sa može pripojiť na moju vodokanalizačnú sieť.

PS
Ako :
odvolávam, čo som odvolal //
utesňovacie tesniace tesnenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Veď normálne ...

    Odpichni sa (prispôsob podľa svojho) od tohoto vzoru... http://www.vzory-zmluv-zadarmo.sk/ob...nehnute-nosti/

    Ako správne napísať písomný súhlas suseda so súhlasom, že sa môžme pripojiť k jeho vodovodnej a kanalizačnej sieti?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.