Zavrieť

Porady

Nadoba na dazdovu vodu NS

Kúpili sme si z bazosa 1000l nadobu na dažďovu vodu označena je NS môžme ju používat na polievanie v záhrade ,nevieme co v nej bolo ?
Naposledy upravil ivka70 : 10.05.15 at 21:43
4 komentárov     zbaliť
arizona a predavajuceho si sa preco nepytal na co bola doteraz pouzivana?
buchač Šak sa pýta teraz...

DtD...???
lujza.j
gasl bolo to vybavované len cez email a kolega mi ju doviezol a ten ju tam nevoňal no moja smola
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Pred niekoľkými rokmi som mal v zamestnaní mladého kolegu, ktorý si chcel zo zamestnania odniesť plastový 800l sud zo skladu nebezpečného odpadu, ktorý bol určený na odvoz a likvidáciu ako nebezpečný odpad, pretože v ňom bola nebezpečná koncentrovaná chemikália, určená na galvanizáciu kovov. Povedal mi, že v sude bude kvasiť ovocie na pálenku. Keď som mu povedal, že kvas bude obsahovať aj zdraviu nebezpečnú chemikáliu, tak mi povedal, že sud dobre vyumýva a vypláchne a bude zaručene čistý. Neuvedomoval si a nedal si taktiež poradiť že umytím saponátom a vodou neodstráni z pórov plastového materiálu všetky stopy po chemikálii. Celá pointa bola v tom že mládenec s rodičmi načierno pálili a predávali známym alkohol, a oponoval mi, že on to piť nebude. Od toho dňa sa do všetkých sudov robili diery, aby sa ďalej nedali použiť. Týmto by som chcel ľudí varovať, aby nekupovali rôzne nádoby a sudy, keď zaručene nevedia, aká látka na v nich uskladňovala. Takýmto spôsobom sa do potravinového reťazca môžu dostať stopy chemikálii, ktoré škodia zdraviu.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nepoužíval by som nádobu na dažďovú vodu, s ktorou by som polieval záhradu, pretože plodiny môžu byť kontaminované nejakým svinstvom.
    gasl takže vyzerá to tak že budem mať na záhrade nepotrebnú nádobu ( zle investované peniaze )

    Nadoba na dazdovu vodu NS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.