Zavrieť

Porady

Výpoved v zamestnaní, návrat na rodičovskú dovolenku a zamestanie sa v inej firme na TPP

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Po MD som nastúpila naspäť do zamestnania, no po 2 mesiacoch mi ponúkli miesto od 1.6.2015 v inej firme. V terajšom zamestnaní mi nepodpísali dohodu, tak chcem dať klasickú výpoved s 2 mesiacmi a zároveň nastúpiť na rodičovskú dovolenku naspäť a od 1.6.2015 začať pracovať u iného zamestnávateľa. Nechcem urobiť absenciu, inak musím zaplatiť ,,odškodné,, Dá sa to riešiť takto, viem byť vo výpovednej lehote a zároveň byť zamestnaná na TPP v inej firme. Alebo ako to mám riešiť. Už som z toho zúfala....
3 komentárov     zbaliť
veronikasad RD budeš čerpať len počas výpovednej doby ?
Danyllka ano, no chcela by som
veronikasad Písomne oznám zamestnávatelovi Žiadosť o poskytnutie rod.dovolenky na obdobie od-do (mala by si mesiac vopred, ale snáď kratšie doba nebude na prekážku) a súčasne do konca mája doruč výpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Pisomne oznamenie o opatovnom nastupe na rodicovsku dovolenku si povinna dorucit zamestnavatelovi mesiac dopredu.
    To asi tazko stihnes do 1.6.
    Ak zamestnavatel nebude ustretovy a neuzna ti neskorsie oznamenie, tak musis pocitat minimalne s tymto mesiacom.
    Ak to odsuhlasi, nemusis davat zatial vobec vypoved, len odid na RD, pocas RD sa mozes zamestnat aj u ineho zamestnavatela, ak to nie je konkurencia a nemas to vylucene v zmluve, ze tuto skutocnost musis mat odsuhlasenu so zamestnavatelom terajsim. vypoved ti staci dad 2 mesiace pred koncom RD, o ktoru poziadas.
    13 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Danyllka Ďakujem, takže môžem pracovať na TPP u iného zamestnávateľa počas RD a kto bude platiť odvody za mňa?
    ivka70 Zamestnavatel, kde budes pracovat.
    veronikasad Keď nastúpiš do nového zamestnania, nezabudni sa do 8 kal.dní v SP odhlásiť z dôch.poistenia plateného štátom (za osoby starajúce sa o dieťa do 6 rokov veku)
    Danyllka takže sa mam aj prihlásiť do SP ked nastupim opať na rodičovskú?
    veronikasad ano, tvoja RD s tým nesúvisí, dôležitý je príjem, ktorý budeš mať u druhého zamestnávatela. Odhlasovala by si sa aj pri práci na dohodu.
    Danyllka budem mať vyšší príjem ako mám u terajšieho
    veronikasad na výške príjmu nezáleží. Ak by si mala hocijaký príjem z dohody alebo prac.pomeru počas RD, musíš sa z dôch.poistenia odhlásiť
    Danyllka a mam ešte otázku, ako sa vypočítava súčin priemerného mesačného zárobku, ak som pracovala iba 2 mesiace pre prípad peňažnej náhrady??
    veronikasad Nerozumiem na čo sa pýtaš - aká náhrada a za čo ?
    Danyllka peňažná náhrada, ak by som nezotrvala počas výpovednej doby na pracovisku . Mám to v zmluve, že zamestnávateľ ma na to nárok
    veronikasad Z priemerného zárobku. Doplň obdobie výkonu práce a počet dní, ktoré si odpracovala v jedn.mesiacoch.
    Danyllka marec 5 dní, apríl 18, máj 17
    ivka70 Ak by si nedodrzala vypovednu dobu este v maji/juni, tak sa pocita priemerna mzda za I.stvrtrok, kde si neodpracovala aspon 22 dni, pocital iby teda pravdepodobny priemerny zarobok (tym ti platili aj sviatky, napr. velku noc)
      zbaliť

    Výpoved v zamestnaní, návrat na rodičovskú dovolenku a zamestanie sa v inej firme na TPP

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.