Zavrieť

Porady

Kolko vymennych listkov na ocne vysetrenie moze detsky lekar vypisat?

Boli sme na ocnu okolo dva dni ale nie som spokojny s vysetrenim mozem este raz zaiadat od detskeho lekara vymenny listok k inemu odbornikom?Kolkokrát moze vypisat odvodny lekár vymenny listky mesacne

Vopred dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 20.05.15 at 21:14
4 komentárov     zbaliť
buchač Aké vyšetrenie...za akým účelom...
yupiter00 Isiel som k novej obvodnej doktorke a on poslal lebo vidil silny zapal na oko...
buchač ...a teraz si myslíš, že zápal sa nehojí, lebo liek nepôsobí okamžite...asi veľmi nebudem ďaleko od pravdy.
------------------------------------------------
Zákon nič nevraví o počte výmenných lístkoch.
Niečo iné je ale kapitácia.
BXLmiami Zákon nie,ale poisťovne ano.Na jeden problém jeden výmenný listok.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    Neviem či napíšem správne, no ak som pochopila pred rokmi internistku správne tak nemôžeš meniť lekára kedy chceš, lebo poisťovňa zaplatí ošetrenie tomu prvému, a tomu dalšiemu nie.

    Tiež sa mi stalo, že som nedopatrením šla k internistke kam som nechcela navyše mi dala lieky čo mi nesadli, tak potom som chcela zmeniť lekára a nová internistka mi povedala aby som prišla v ďalšom mesiaci ,našťastie to bolo len pár dní čo som si počkala na nové vyšetrenie a nové lieky , ktoré mi sadli lepšie.
    buchač Dobre píšeš...

    Ordinácie nie sú holubník...pacient podpisuje, že nie je v starostlivosti u iného lekára tej istej odbornosti.

    Kolko vymennych listkov na ocne vysetrenie moze detsky lekar vypisat?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.