Zavrieť

Porady

Problém s automatickým podávačom papierov na tlačiarni Epson.

Dobrý deň, kúpila som si tlačiareň Epson L550. Nechce mi brať papier z automatického podávača. AP svieti, čiže vie, že tam je papier a vypisuje mi, že odstráňte papier z AP a položte na sklo...v čom môže byť problém ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zvyčajne ako po poslednej možnosti užívatelia siahnu po návode na použitie. Tam pri problémoch so skenovaním je napísané toto:
    Návod.jpg  
    E15 Ten návod mám preštudovaný celý...

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pozri sa, či nie je tam ešte niečo "vložené". Často sú niektoré súčasti tlačiarní istené pri preprave. Prípadne sú v podávači zarážky, ktoré "rovnajú" papier. Stačí, aby bol papier (zarážky) stlačené natesno a už nepodá....
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    E15 Dnes som zistila, že keď dám skenovať, tak nieje problém, papiere pekne berie a skenuje, len kopírovať nechce :-( teda cez podávač...
    misoft Tak sa treba pozrieť pri zadávaní tlačenia na vlastnosti tlačiarne - mala by vyskočiť ponuka na druhy tlače, typ papiera a je tam potom i zdroj papiera - môže byť nastavené, aby bralo papier nie zo zásobníka, ale individuálne (tipujem - nemám takú tlačiareň) - príklad: http://support.epson-europe.com/onli...cc6500006u.gif - http://support.epson-europe.com/onli...cd3780303h.gif - paper source (zdroj papiera)
    E15 Už mi to ide, ďakujem krásne,bolo to v nastavení :-)
    Kabaka123 presne tak - zdroj papiera
    misoft Tak fajn - úloha splnená
      zbaliť

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    presne to vypisuje aj mne, ale konica,zmen nastavenie na 1->1 alebo 2->2 ak fotis obojstranne,typujem ze kopirka ma duplex

    oprava:

    pardon, mne to vypisuje ked mam nastavenu volbu 2->2 aby som dal papier zo skla do AP.
    Naposledy upravil allgreen : 22.05.15 at 21:57

    Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

    Mária27
    Epson - krásna nová odstavená. Problém nie je len s papiermi, aj s farbami - toľko sa ich za krátku dobu naplatíš, že si kúpiš novú tlačiareň. Pri oprave zvalia vinu na teba - vraj máš kupovať ich originálne súčiastky, ktoré nedostať ani v tom obchode, kde tlačiareň.
    Budem sledovať diskusiu, či na niečo prídete.
    E15 Je to Epson L550, takže tie náplne nie sú až také drahé, približne 6 Eur za 70 ml fľaštičku, aj predtým som mala Epson a bola som celkom spokojná, tá tlačiareň je hlavne na domáce použitie pre synov tlačiť do školy a tak :-)

    Problém s automatickým podávačom papierov na tlačiarni Epson.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.