Zavrieť

Porady

môžem dostať výpoveď počas 3 mesačnej skúšobnej lehoty ak budem PN?

potom mám prac.zmluvu do 31.12.2015 - ak by som bola dovtedy stále PN môžem dostať výpoveď alebo nie? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Počas SD neide o výpoveď ale o skončenie PP v SD a to je možné kedykoľvek z oboch strán a teda aj počas DPN.
    Chobot ... aa predbehla si ma...
    Tweety nechcela som, promiň

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Počas skúšobnej doby nemôžeš dostať výpoveď. Môžu s tebou ale ukončiť pracovný pomer kedykoľvek, stačí ak ti to len oznámia.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tweety áno, môže ale aj nemusí, ak s ňou skončia, tak nič sa predlžovať nebude
    jslancik možno nie je v prvej PN.
    silvia999 ja som nastúpila 1.5. a dnes som zistila, že som tehotná.. zo zdravotných dôvodov nemôžem ďalej túto prácu vykonávať.. predtým som bola na neplatenej predĺženej RD - takže teraz keď ma gynekologička vypíše na PN tak aj počas nej so mnou ukončia pracovný pomer a potom sa mám ísť prihlásiť naspäť na tú dobrovoľnú predĺžnenú RD (malý má 3r.) alebo na úrad práce?
      zbaliť

    môžem dostať výpoveď počas 3 mesačnej skúšobnej lehoty ak budem PN?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.