Zavrieť

Porady

Nezaučtované faktúry z roku 2013

Ako zaučtovať faktúry z roku 2013, ktoré boli uhradené cez účet v roku 2014 v jednod.účtovníctve. Majitel nieje platcom DPH
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nastavíš sa na faktúru ktorú chceš uhradiť, klikneš na Uhradiť v pravom stĺpci, v okne vypíšeš všetky údaje.. dátum, doklad o úhrade bude bankový výpis, sumu, a aj si vyber, či to chceš zaúčtovať iba do zoznamu úhrad alebo aj do denníka alebo aj do pokladničnej knihy.. a podľa toho potom pokračuješ ďalej v príslušných knihách..
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    dane 15 to viem ako uhradiť, len problém je ten, že FA nie sú vôbec zaevidované v účtovníctve v roku 2013, majiteľ na ne zabudol a dal mi ich až teraz stým, že ich uhradil v roku 2014.NA danové priznanie za rok 2014 sa dal odklad
    Žabinka zaúčtuj s dátumom roku 2014.. daňová povinnosť r.2013 sa tým nemení, akurát že chýbajú vo výkaze 2013 v záväzkoch, ale zato sa zase nestrieľa..
    dane 15 Vďaka za pomoc, pôvodne som to tak chcela urobiť, ale nebola som si istá
      zbaliť

    Nezaučtované faktúry z roku 2013

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.