Zavrieť

Porady

Diplomová práca

ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Ahojte poraďáci!
Neviem síce, či mi niekto bude vedieť pomôcť, ale skúsim.

Budúci rok budem končiť VŠ odbor audítorstvo, dostali sme témy na diplomovú prácu v oblastiach audit, účtovníctvo bánk, poisťovní, rozpočtových a príspevkových organizácii, účtovnítvo PO, manažérske účtovníctvo, medzinárodné účtovné štandardy. Už dva dni prehľadávam internetové stránky a hľadám aspoň jednu, jedinú prácu na podobnú tému, ale nič. A tak moja dilema o tom, ktorú tému vybrať sa len prehlbuje.

A tak sa obraciam na Vas s tým, či by mi niekto náhodou nepomohol este s nejakou netovov stránkou, ktorú som nenašla a mohla by mi pomôcť, alebo či niekto náhodou pred nejakým tým rôčkom sa netrápil s podobnou témou.

Vopred ďakujem.
Usporiadat
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Nechcel by si náhodou komplet diplomovku len stiahnuť a vytlačiť? Tému si musíš vybrať, na internete nájdeš len najaké články, ktoré môžu pomôcť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
Iva, a čo tak skúsiť knižnicu, v nej by mali byť staré diplomovky. Apropo - z ktorého kúta Slovenska pochádzaš a na akej škole študuješ?
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

U nás na katedre v jednom "kumbálku" boli staré diplomovky a aj z tých sa dalo parádne čerpať. Ale opísať sa všetko nedá, musíš aj niečo svoje do toho dať.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Odporúčam www.referaty.sk

Inak ja som tiež pred dvoma rokmi pracoval na diplomovke z účt. a audítorstva a nikdy viac -veľká nuda
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Ivab, FHIEUBA?
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

aj www.seminarky.sk to tiež nie je zlé
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

to Braňo: zle si ma pochopil, nežiadam celú diplomovku, rada na nej popracujem, bude to pre mňa aj do praxe užitočné.
Som len už zcvoknutá z tých 232 tém, ozaj neviem, ktorú vybrať, tak som chcela niečo k rozhodnutiu sa.


to M3G: presne ako píšeš FHIEUBA. Tak predsa sa nejaký súkmeňovec ozval. Akú si mal tému? Teda ak sa smiem spýtať .

Nakoniec budem musieť predsa len zájsť do tej knižnice...
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

To Ivab : Ja som končil sa FHI v 2002, tému si vyberieš tak, že ktorý názov diplomovky Ti bude najviac "sedieť" (alebo vôbec niečo hovoriť). Samozrejme diplomovky v archíve, www.google.com, ....
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

No a samozrejme www.tahaky.host.sk. Ale nikomu ani muk...
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

ivab...hlasi sa dalsi "sukmenovec" no len co sa tyka EUBA, ja NHF. Ak mozem poradit v kniznizi-diplomoviek to naozaj stoji za to...ak mozem poradit,skor ako tam pojdes na http://www.sek.euba.sk/ si vyhladaj diplomovky k Tvojej teme, odpis si ich císla (signaturu), aby si potom uz isla na hotove, lebo je tam chaos. Dokonca si mozes diplomovku pozicat na ofotenie.

mozno to uz vsetko vies...no ak nahodou...:-))
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

Dani dik si zlata, idem sa pustiť do toho hľadania.

Prajem pekný deň!
0 0
Danka Kosibová Danka Kosibová

Danka Kosibová je offline (nepripojený) Danka Kosibová

ivab, nech sa paci...vela sil pri pisani...moja rada, len si to nenechaj na poslednu chvilu ako ja
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

Braňo: nepoznáme sa? Ja som končil v ten istý rok?!


Iva: Tému som mal dane a dotácie v podnikateľskej jednotke. Už ju môžem však dať do zberu, lebo už v nej nič neplatí, rovnako ako neplatilo v ostatných diplomovkách, keď som hľadal zdroje. Myslel som si, že mám celkom ľahkú tému, ale nebolo to celkom tak. Ak by si potrebovala v niečom poradiť, ozvi sa na bezak@barea.sk

Pekný večer všetkým(ako vždy)
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

to M3G : no ja neviem, či sa poznáme. M3G mi nič nehovorí, ale poznáme sa z porady. :-)
0 0
ivab ivab

ivab je offline (nepripojený) ivab

M3G dik moc, mail zapísaný, ozvem sa až budem potrebovať.

Ja rozmýšľam nad leasingom alebo také využitie programu Pohoda v praxi. Uvidim však pri čom nakoniec skončím...

Pekny deň!
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

ivab
M3G dik moc, mail zapísaný, ozvem sa až budem potrebovať.

Ja rozmýšľam nad leasingom alebo také využitie programu Pohoda v praxi. Uvidim však pri čom nakoniec skončím...

Pekny deň!
Ak budeš potrebovať nejaké info ohľadom Pohody, tak sa ozvi.
0 0
zuzana zuzana

zuzana je offline (nepripojený) zuzana

Ja mám tiež skonč.odbor Účtovníctvoa audítorstvo a robila som diplamovku z manažérskeho účtovníctva-Sledovanie nákladov a výnosov vo vybranom podnikat.subjekte, ale nikdy viac by som si túto tému nevybrala, radšej by som si vybrala tému z nejakého podvojného účtovníctva-Obeh dokladov, Súvaha a.t.ď.
0 0
M3G M3G

M3G je offline (nepripojený) M3G

t. Braňo:

Moje meno: Róbert Bezák, býval som posledné tri roky na Horskom parku, prezývka gyver - z toho to M3G.

Tvoje meno: Braňo ???, prezývka ???
0 0
Braňo Braňo

Braňo je offline (nepripojený) Braňo

Robo, tak to ja som študoval externe. Ale na horskom parku bývala dobrá divočina. :-)
0 0
vladan vladan

vladan je offline (nepripojený) vladan

žena, a ešte raz ŽENA!!! (aj keď môj nick o tom nevypovedá) ...viac
M3G
Moje meno: Róbert Bezák, býval som posledné tri roky na Horskom parku, prezývka gyver - z toho to M3G.
Robo, už dlho som rozmýšľala, čo znamená ten tvoj nick, ale z tvojho vysvetlenia, že gyver = M3G, som dosť rozčarovaná :p Viem, že gyver bol Mac, či jak, ale čo tá trojka? Oľem prezraď
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať