Zavrieť

Porady

Zahraničná stáž a čerpanie dovolenky?

Dobrý deň, poprosím o radu, link na vyhlášku, ktorou by som sa ohradila u svojej "mzdovej účtovníčky".
Pracujem ako učiteľka, vypracovala som projekt, z ktorého som získala pre školu cez Erasmus+ grant na zakraničnú stáž, plne hradené náklady 2 týždne vo V. Británii. Cestujem 12.7. Ako sa ohradím u svojej účtovníčky, ktorá potrebuje mať vytlačený a predostrený zákon, vyhlášku, v ktorom sa píše, že počas tejto stáže, keďže súvisí s mojou pracovnou náplňou, učím angličtinu- nemusím čerpať dovolenku? Veď predsa idem v rámci zvyšovania osob.kompetencií... a v rámci práce, keďže je to projuekt cez školu...Mám alebo nemám čerpať počas tejto stáže dovolenku?
Ďakujem veľmi pekne za pomoc
3 komentárov     zbaliť
veronikasad a čo na to p. riaditel školy ? Nástup na dovolenku predsa neurčuje mzdová účtovníčka ...
edu21 P. riaditeľka ide so mnou na tú stáž, sme ZŠ bez právnej subjektivity, zriaďovateľom je obec. Riaditeľka je za to, aby sa dovolenka nečerpala, starostovi je to asi jedno, len naša účtovníčka musí mať všetko podložené zákonom, či vyhláškou...
veronikasad čo s tým má účtovníčka ? Ak zriaďovateľ stanoví že je to pracovná cesta ...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Zahraničná stáž a čerpanie dovolenky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.