Zavrieť

Porady

Problém s ukladacím priestorom v Lenovo IdeaPad10

Dobrý deň. Mám taký problém; do tabletu Lenovo IdeaPad10 sa mi nechce nainštalovať žiadna aplikácia. Vymazala som všetky ostatné,vrátane medií a niektoré predinštalované aplikácie,ktoré nepoužívam som zakázala. Napriek tomu mi vždy cez Google Play vypisuje,že sa aplikácia nemohla nainštalovať z dôvodu malého ukl. priestoru. Skúsila som aj niektoré aplikácie na vymazávanie no nič.. Prosím pomôžte.. Súrne to potrebujem..
Ďakujem..:/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Aplikácie ukladaj na kartu a nie do samotného tabletu.
    Vymaž aj nepotrebné fotky a iné veci, ktoré zaberajú miesto.

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    tablet je v poriadku , príčina je verzia androidu, od 4.2.2 do internej pamäte dostaneš sťahovaním veľmi málo, záleží od veľkosti pamäte a množstva programov ktoré máš uložené, samotný systém si pre svoju prácu ponecháva niečo vyše 600MB a preto vypisuje že je nedostatok miesta aj keď tam je, a app su robené tak, že sa sťahujú do internej pamäte a keď to nemajú zakázané tak ich vieš presunúť na kartu, ale sú app s ktorými dokážeš presunúť všetko
    takže aj keď si niečo poodstraňovala a presunula tak v systéme toho veľa zostalo a preto nemôžeš z obchodu nič stiahnuť, neviem kde to presne je ale je potrebné vymazať vyrovnávaciu pamäť a vymazanie údajov, je to na jednom mieste, treba hľadať a tiež tieto položky nájdeš u každej jednotlivej aplikácie v nastaveniach /tiež vymazať/, tým sa ti uvolní miesto, sd karta je podľa googlu iba na ukladanie foto, kníh a hudby, na množstvo apiek zabudni,
    jednoducho musíš mať viac volného miesta ako 600MB

    tak už som to našiel
    v Nastaveniach najdeš Ukladací priestor a v v internom ukladacom priestore tuk na Udaje uložené vo vyrovnávacej pamäti pre všetky aplikácie a po vyskočení okna OK
    tým by sa mala uvolniť značná časť pamäte,
    Naposledy upravil viktorviktor : 03.07.15 at 15:04

    Problém s ukladacím priestorom v Lenovo IdeaPad10

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.