Zavrieť

Porady

úprava styku

chcela by som sa spýtať: súd rozhodol o úprave styku s mojou dcérou, pridal aj letné prázdniny 10 dní počas júla a augusta. predtým sa s nou stretával len každý druhý víkend, mám to chápať tak, že počas júla a augusta s nou bude len vo vymedzenom termíne, každý druhý víkend počas letných prádznin už neplatí? /nenapadlo ma to spýtať sa na súde, pretože si to chcem doriešiť/. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Tak za prvé: ako upravil styk?
    Tých 10 dní pridal? Ak áno - tak má 10 dní nepretržite byť s dcérou. Ak sa ostatné nezmenilo, platí to - i cez prázdniny.
    Marcelav26 doteraz chodila len každý druhý víkend, vzhľadom na to, že je už staršia, pridali aj prázdniny, v každom mesiaci 10 dní. chcem sa informovať hlavne kvôli tomu, nakoľko 10 dni niekedy vychádza tak, že víkend trávi u neho, potom má 10 dní a zase víkend vychádza u neho a tým pádom je preč aj 2 týždne vkuse dobrých 15 dní
    arizona pises,ze dieta uz je starsie.takze sa ho spytaj,co chce,nie? Preco si myslis, ze 15 dni stravenych s druhym rodicom je vela? Ved ty si s nim pocas roku ovela viac...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.