Zavrieť

Porady

Ako zistim, ci si niekto na moje meno vzal pozicku?

Ahojte,

potreboval by som radu - mam podozrenie, ze si niekto na moje meno vzal pozicku. Viete mi poradit, ako to zistim?

Vdaka
ivka70 A kao by to mohol urobit? Zmizli ti doklady ci?
právnik-probono Dobrý deň, podpisovali ste niekomu plnú moc? Máte podozrenie na konkrétnu banku alebo nebankovku, z ktorej ten dotyčný mal úver vziať? Pracujete?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Ak mas uver, tak s najvacsou pravdepodobnostou veritel zapisal tuto svoju pohladavku do uveroveho registra, ktory vedie SBCB - Slovak Banking Credit Bureau, s.r.o. Na ich stranke http://www.sbcb.sk/nabidka.html najdes informacie o tom, ako si vyziadat vypis z registra. Ak tam nasledne bude uvedeny uver, ktory si nepodpisal(a), tak treba podat trestne oznamenie. Kedze bude jasne, kto je veritelom, tak aj urad cinny v trestnom konani bude vediet kde a co hladat.
    právnik-probono Ešte doplním aj register nebankových klientskych informácii prevádzkovaný NBCB (Non Banking Credit Bureau), ktorý nájdete na stránke http://www.nbcb.sk/registr.html.
    K4s1ck4 Najprv to musim zistit, ci to tak naozaj je.
    Mila123 a ako to chceš zistiť???? pôjdeš sa pýtať do každej banky? nebankovej spoločnosti??? (je ich cez 200)

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    Veď exekútor ti už nejako dá vedieť?
    Len tak mimochodom. Kde chodíš na takéto otázky?
    K4s1ck4 To je zivot. Ocitol som sa v zlej zivotnej situacii a zistujem, ako z toho von.

    Ako zistim, ci si niekto na moje meno vzal pozicku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.