Zavrieť

Porady

tlačivo SA a SB?

Môj šéf ma požiadal o pomoc pri RZZP.:-( Nie som si istá či tlačívá SA a SB sú správne. V čase od januára do apríla bol zamestnancom jednej spoločnosti, v mesiaci apríl až jún bol nezamestnaný. Od 28.5. bol konateľom spoločnosti bez nároku na odmenu a v tejto spoločnosti je aj od 20.6. zamestnancom. V mesiaci máj mal honorár z umeleckej zmluvy. Môžem použiť pri daných skutočnosti tieto tlačivá? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Silvi je offline (nepripojený) Silvi

    Silvi
    Tam som sa už pozerala.:-) Mám už toho aj dosť naštudované, moja otázka je v podstate len kontrolná.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Silvi
    Môj šéf ma požiadal o pomoc pri RZZP.:-( Nie som si istá či tlačívá SA a SB sú správne. V čase od januára do apríla bol zamestnancom jednej spoločnosti, v mesiaci apríl až jún bol nezamestnaný. Od 28.5. bol konateľom spoločnosti bez nároku na odmenu a v tejto spoločnosti je aj od 20.6. zamestnancom. V mesiaci máj mal honorár z umeleckej zmluvy. Môžem použiť pri daných skutočnosti tieto tlačivá? Ďakujem
    Tak keď to máš naštudované, mala by si vedieť, že Ti tam chýba ešte tlačivo SD, kde uvedie príjmy umelca. Inak OK - vyplníš SA+SB+SD.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.