Zavrieť

Porady

Prehľad o odpracovanej dobe - tlačivo

Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Denda je offline (nepripojený) Denda

    Denda
    AGRO
    Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
    Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
    Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.
    Máte na mysli zápočet rokov? alebo žiadosť o ročné zúčtovanie dane?

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    AGRO
    Vie mi niekto poskytnuť tlačivo - prehľad o odpracovanej dobe ? Na PORADE som ho nenašla medzi tlačivami.
    Je to tlačivo ktoré vyplni zamestnanec a uvedie tam všetkých zamestnávateľov od- do, vyznači sa tam aj materská dovolenka ...
    Ďakujem. Prajem príjemnú nedeľu.
    Priznám sa že som o takom tlačive nepočula, ale celkom by som ho uvítala.

    Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

    Maya1
    pripomína mi to - informáciu o stave individuálneho účtu poistenca, ktorú zasiela sociálna poisťovňa na kontrolu o všetkých dobách zamestnania.

    AGRO je offline (nepripojený) AGRO

    AGRO
    Je to tlačivo len pre vlastnu potrebu - mzdovej účtovničky - neposiela sa to nikde. Ja som to vypisovala niekedy dávno v predošlom zamestnaní.
    Bolo tam: Organizácia kde som bola zamestnaná od- do .
    Ak som bola zamestnaná v troch organizáciach tak tam som ich vypisala aj aj dátum od - do. Ak som bola na materskej tak aj to. Bola tam aj funkcia - druh práce. Dávala nám to vypisovať mzdárka. Myslím, že je to len pomôcka.

    vema je offline (nepripojený) vema

    vema
    Myslím,že je to osobný dotazník.Ja som si to tlačivo kúpila a teraz ked nastúpi nový zamestnanec dám mu ho vyplniť a mám o ňom dobrý prehlad.

    Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

    Ingrid G.
    Pravdepodobne sa jedná o podobné tlačivo aké používame u nás. Keď prijímame nového zamestnanca, tak mu dám na vyplnenie rôzne tlačivá a jedno z nich je "čestné vyhlásenie o dosiahnutom vzdelaní a praxi". Je to naše interné tlačivo, na ktorom budúci zamestnanec vypíše presne v ktorých organizáciach pracoval, aký druh práce vykonával a dátumy začiatku a konca pracovného pomeru. Je tam kolonka aj pre základnú vojenskú službu a materskú dovolenku. Toto tlačivo je vypracované pre našu potrebu, nakoľko sme odmeňovaní tabuľkovo podľa dosiahnutej odbornej praxe. Z vyplneného tlačiva je potom zrejmé koľko má rokov odbornej praxe a koľko ostatnej. Tá ostatná sa kráti. (Sme zamestnanci pracujúci vo verejnom záujme a toto tlačivo nám bolo doporučené nadriadeným orgánom.)
    Naposledy upravil Ingrid G. : 19.02.06 at 18:02

    Prehľad o odpracovanej dobe - tlačivo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.