Zavrieť

Porady

Prezradenie tajomnstva - Mam výčitky

prezradila som jedno tajomstvo ktore som nemala a teraz to vie kazdy z mojho okolia. Mam teraz vycitky lebo to tajomstvo sa a mna ale mojej rodiny. potrebujem pomoc
Naposledy upravil taiko : 20.07.15 at 13:08
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    Akú pomoc očakávaš od poraďákov? Psychologickú, právnu, alebo sa len potrebuješ vyžalovať...?
    Ak nie si lekárka /čo asi nie/, tak lekárske tajomstvo to asi nebude, a zrejme ani obchodné...
    A ak sa Ťa nechystá nikto žalovať /čo asi nie/, tak to chce len čas...
    Vysporiadať sa s tým vnútorne, prekonzultovať si to s tými, ktorým bolo /asi/ ublížené... Ak nejde o život...
    To máš ako s tým vankúšom na veži... Ak vyjdeš s ním hore a roztrúsiš z neho perie po okolí, už nikdy nepozbieraš všetky pierka späť, aj keď by si sa akokoľvek snažila... Ale môžeš sa z toho poučiť do budúcna...
    Dôveru možno oveľa ľahšie stratiť, ako sa dá získať...
    Naposledy upravil Oliwa : 20.07.15 at 11:40
    KvetkaK Pekne napísané

    Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

    Jarka 1
    Všetko už bolo povedané, ale predsa len na povzbudenie. Ber to tak, že život Ti dal príučku a šancu na poučenie. V budúcnosti budeš o túto skúsenosť múdrejšia, lebo najlepšie sa človek učí na vlastných chybách. V prípade potreby rodine vysvetli, že ťa to mrzí a hlavne sa s tým netráp príliš dlho a nezabudni si toto svoje zlyhanie odpustiť. Odčiniť to môžeš len ďalšími skutkami, lebo slovo sa už nedá vziať späť.

    evuš je offline (nepripojený) evuš

    evuš
    ...No, tak tu Ti asi moc my nepomôžeme.... svedomie si nesieme každý sám so sebou... a snáď sa nič až také nestalo, že by šlo o život.... ak sa dá a vedia o tom, že si to bola Ty tak sa ospravedlň, ale čo bolo už raz vyrieknuté, ťažko sa berie späť.....ale každá zvesť raz zapadne do zabudnutia....veľké haló trvá iba prvé dni....

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    Netrap sa tym. Ak bolo niekomu ublizene, tak sa ospravedln. To je najdolezitejsie.
    Kazdy robi chyby, si "len" clovek

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ...no vies nato si mala mysliet predtym.....uz to nevratis spat je to vonku....a zivot ide dalej....ako uz .....ukaze cas ako sa tajomstvo spracuje tymi ktorych sa to tyka....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Mam teraz vycitky...
    Neskoro.
    Hovoriť - striebro...mlčať - zlato...nevedieť - diamanty.
    ------------------------------
    Výčitky ???
    Čo chceš teraz ?...odpustenie, rozhrešenie..?
    Najbližší spovedník vyrieši.
    Rodina môže odpustiť, no zabudnúť nie.
    ivka70 20.07.15 09:20 odstránil(a) z Porady

    Prezradenie tajomnstva - Mam výčitky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.