Zavrieť

Porady

Obťažovanie

Cavte,mam 15 r a potrebujem poradit. Zijeme v jednom dome s matkou,sestrou jej synom a jej manzelom. Neviem co mam robyt. Svagor mi vypisuje na Facebooku uchylne spravy. Take ze ci si ho moze domna strcit a pod. Jasne ze mi to vypisuje pod vplyvom alkoholu. Ukazala som spravy sestre a matke. Vyhodili ho a potom ho prijali domov. Neskor to napisal druhy krat tiez vyhodili ho a vratil sa a ospravedlnil. Teraz to spravil treti krat. Ked som sa sprchovala tak ma sledoval cez kluc.dierku. U nas doma uz nebyva. Lenze krsniatku chyba a sestra s nim stavia dom. Da sa to riesit na policii? Informovala som sa u policajta a ten mi povedal ze do 15r sa to dalo riesit ale aj by sa to neriesilo ani za psych.ujmu na zdravi ani nic. Mam pockat dokym ma znasilni a az potom sa to pani policajti odvazia riesit? Co mam robyt? Poradite mi niekto
3 komentárov     zbaliť
buchač Ty potrebuješ poradiť ?

Nehnevaj sa, ale poradiť by potrebovala skôr Tvoja mama, alebo sestra.
Nehnevaj sa, ale nejak nemá význam vypisovať nejaké postupy...myslím si, že by si to proste nepochopila.
kopretinka načo máš švagra v kontaktoch? hneď po prvej správe si ho mala zablokovať.Ak vieš,že ťa sledoval cez kľúčovú dierku,tak si mala tú kľúčovú dierku zapchať a jemu si mala jednu drbnúť medzi oči alebo niekam nižšie.
lacotinka nejaká baba s ním stavia dom
a on :
- slope
- skúša, či by sa nedal pohladiť ženina sestra
vytriezvie / posľubuje
a všetko je OK

PS
Máš zvláštnu sestru, ale je ich takých pomerne veľa
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.