Zavrieť

Porady

Prečo umývačka riadu AEG ukazuje stále otvorené dvere,aj ked je zavretá a nechce sa spustiť?

Prosím Vás, vie mi niekto poradiť, prečo mi na umývačke stále svieti displey "otvorené dvere" aj ked sú zavreté a nechce mi ju spustiť? Skončila jej dvoj-ročná záruka - chápem že vtedy odchádzajú spotrebiče, ale dá sa mi to napraviť? dakujem za každú odpoved :-) Ivka
8 komentárov     zbaliť
misoft Hmmmmm.... žeby tam bolo nainštalované "kurvítko"?
Kabaka123
Ivulka1980 ?
misoft Nepoznáš pojem "kurvítko"? Je to nainštalovaná a nepodstatná súčiastka, ktorá sa " kazí" vždy, keď sa skončí záruka celého prístroja. Samotná súčiastka nemá žiadnu funkciu, ale keď sa "do*urví", tak odpíše celý stroj....
vlado 33 Kurvítko poznám , nemyslím, že by AEG boli takí hajzli. Veď im záleží na ich renomé. Mám od nich pár vecí, max. spokojnosť.
misoft Vladenko -všade je nejaké to oné - kuwítko
vlado 33 Človek nikdy nevie, aj takto vznikajú pracovné miesta a funguje ekonomika.
misoft Náááá.... trafil si hlavičku po klinci....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peterkos2 je offline (nepripojený) peterkos2

    peterkos2
    Nevyznám sa síce v umývačkách,ale podľa toho,čo píšeš bude vadný dverový spínač
    Ivulka1980 dakujem, no presne dverový spínač :-) manžel rozobral a zistil vadu.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Vyresetuj ju...a znova nastav.

    Postup máš v návode.

    Prečo umývačka riadu AEG ukazuje stále otvorené dvere,aj ked je zavretá a nechce sa spustiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.