Zavrieť

Porady

Kamera na dovolenku

Dobrý deň, chystáme sa na dovolenku, ktorej súčasťou je aj potápačský kurz. Samozrejme môj akčný manžel musím mať vždy a všetko natočené a zdokumentované. Takže som dostala za úlohu zohnať nejakú tú kamerku. Dlhšie už po nejakej pátram, ale neviem sa rozhodnúť, ktorú objednať. Viete poradiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

    vlado 33
    Hľadám v Google -http://www.kamerypresport.sk/kamery-na-potapanie/
    vlado 33
    Hľadám v Google -http://www.kamerypresport.sk/kamery-na-potapanie/
    myslela som skôr niečo s čím ma niekto naozaj skúsenosť, lebo nájsť to viem, len či je to aj dobré :/

    Mr.40 je offline (nepripojený) Mr.40

    Mr.40
    osobnú skúsenosť mám iba so "suchozemskou" kamerou, ale tiež som pred dovolenkou k Červenému moru uvažoval nad nad kúpou vodotesnej kamery. Ale na čo by mi boli dve kamery, keď môj starý foťák dosluhoval-tak som si kúpil vodotesný foťák...

    NikiViki21 je offline (nepripojený) NikiViki21

    NikiViki21
    Neviem aké všetky kamery ste obzerali, ale ja som dostala od priateľa AEE a kupoval ju od firmy Magicam a som spokojný. Síce sa venujem skôr foteniu a využila som to hlavne na spomalené zábery a podobné záležitosti, ale ak si dobre pamätám, tak sa dala využiť aj pri potápaní do nejakých 100m (smile) Plus k nej bol aj vodotesný obal, takže ten už dokupovať nemusíte. V prípade, že chcete vidieť nejaké zábery tak mi pošlite na seba kontakt a niečo najdem a pošlem vám

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.