Zavrieť

Porady

vodeodolne puzdro na mobil

Dobry den.Kupil som si vodotesne puzdro na mobil,všetko je v pohode.Ale len sa chcem opytat že či je vhodne do mora.
lujza.j popis výrobku....vhodnosť používať aj v slanej vode...?!
dano1795 asiže nič take nepiše na vyrobku...keby tam dačo take pisalo ta tu nenapišem ja taku otazku -_-
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Teoreticky - tie vodeodolné obaly sú stavané do hĺbky cca 5m vodného stĺpca. Presnoril som cca 20 typov a modelov, ale ani na jednom nebola zmienka o odolnosti voči morskej (slanej) vode. Takže sa predpokladá, že by mali odolávať (ale nie je to zaručené). Pokiaľ sú tesnenia zo silikónu - istý čas odolajú (stačí potom opláchnuť sladkou vodou), tie s gumovým tesnením - nie je to zaručené - časom pryž (guma) vplyvom soli a svetla stráca pružnosť (a tým i tesniacu schopnosť). Ale i tie s gumou by nejaký čas (ak sú nové) mali vydržať i to pôsobenie morskej vody. Ošetrovanie - viď vyššie + prípravok na ošetrenie gumy (aby sa nestratila jej pružnosť).

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    je to síce o vodotesnosti a vodeodolnosti hodiniek /sladká slaná voda/, ale prečítaj si, snáď pomôže
    http://hodinarskymagazin.sk/hodinky-...-vodeodolnost/
    misoft Čiže to opláchnutie i toho púzdra čistou sladkou vodou som uviedol správne...
    lujza.j a ja myslím,že nie...ale moj mobil to nie je...ak by som sa chcela čvachtať s nim v slanej vode ...tak si kúpim kryt kde to bude napísané....
    KoxXxo však ani môj, preto myslím pozitívne

    vodeodolne puzdro na mobil

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.