Zavrieť

Porady

student - obcan tretie krajiny - povinnosti

Prosím, student- obcanom 3 krajiny, ma na SR trvaly pobyt a studuje na SR vysokej skole, sú spojené so zamestnávaním takéhoto študenta na dohodu o brigádnickej práci študentov nejaké špeciálne povinnosti ?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Sarlotka dakujem, takze oznamit na up do 7 dni, a nechat si orazit
    Sarlotka ma to byt informacna karta priloha c. 12 http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestna...page_id=363584
    resp. neviem ten link je tiez z uradu prace, nerozumiem preco ma kazda priloha na strankach uradov prace ine cislo ale chcú prilohu cislo 12 momentalne..
    avalik jaaaj tak v BA je to príloha 12 a kym dojde do KE tak uz je to priloha 21 ... ale v tvojom linku je asi novsie znenie, lebo je to karta aj pre rod. prislusnika obcana EU
    Sarlotka ja som sa tiez na tom smiala, volala som si na infolinku a tam ma nasmerovali na tento link, pytala som sa ze preco je tam ina ale na to som odpoved nedostala.. vypisem co chcu, odnesieme, odpeciatkuju..
      zbaliť

    student - obcan tretie krajiny - povinnosti

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.