Zavrieť

Porady

Dohoda o zvysovani kvalifikacie.

Dobry den poradaci, potrebovala by som poradit. V pripade ak zamestnavatel zamestnava studenta na cca 20 hod tyzdenne a tento studuje na dennom studiu na UNI, je mozne okrem pracovnej zmluvy, podpisat s nim dohodu o zvysovani kvalifikacie, v pripade, ze sa s nim dohodne na podmienkach? Radi by sme si ho udrzali aj po dostudovani. Ako na to? Viete mi poradit? Ako vyzera taka zmluva? Ako ju mame nastavit. A tiez mam otazku ako viem vycislit presnu ciastku, ktora ma byt studentovi vyplacana na zvysovanie jeho kvalifikacie.
Vopred dakujem za akekolvek rady.
JM.
veronikasad ide o denné štúdium ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Pozri § 155 ZP.
    Jednotlive druhy nakladov, ktore preplatis zamestnancovi v sulade s dohodou ... su napr. skolne - ak je student povinny ho platit, cestovne nahrady, nahrada mzdy za pracovne volno suvisiace so studiom ... presne na cent to asi tazko urcis ale na ucely dohody to musis predbezne vypocitat - aby si vedela dat do zmluvy sumu na uhradu ak by zamestnanec nezotrval v PP pocas dohodnutej doby.
    janamorhacova Dakujem.
    Ved prave, ze to neviem presne vycislit. Zakon som uz pozerala. Ale ako sa to potom dotycnemu vyplaca. Ako daky bonus, ktory sa na mesacnej baze prirata k jeho mesacnej mzde?
    avalik Na internete najdes mnozstvo odbornych clankov - napr. http://hn.hnonline.sk/sprievodca-sko...j-skole-475461

    Dohoda o zvysovani kvalifikacie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.