Zavrieť

Porady

UPC internet/TV pripojenie je dobre ??

Minule prišli k nám domov ľudia a ponúkali internet a aj TV a dali aj leták ale mam pocit že troška preháňajú kedže internet s rýchlosťou 5mbs/5000kbs len za 9e tak by ma zaujímalo že kto ma skúsenosti z UPC či je to dobre alebo o ničom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dmc je offline (nepripojený) dmc

    dmc
    Mal som UPC asi 10 rokov. Internet aj TV v pohode - bez vypadkov- ale neskutocne ma vytacala ich arogancia a protizakonne jednanie. Napriklad zvysovanie ceny pocas viazanosti alebo predlzenie viazanosti bez suhlasu klienta.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač Mne sa toto nestalo.
    Sledujem si rok podpisu...a keď blíži onen dátum, tak nabehnem osobne na predajné miesto.
    Pokecám o nejakých ponukách...ak nevyhovuje, tak akože dovi-dopo...
    Furt mi vyšli v ústrety......takže nejaká výhoda z toho kvapla.
    misoft Ja podobne ako buchač - od UPC mám síce len telku, internet mám od inej spoločnosti. Ale! U UPC som dosť dlho a dokonce samotné UPC ma upozorňovalo, že mi končí viazanosť! A pracovníčka z pobočky prišla OSOBNE ku mne domov prejednať, či odchádzam, alebo ostávam. Internet - súkromná firma, ktorá ako PRVÁ v meste ťahala optiku! Mám síce len 100mega (ale symetrický!), píšu síce FUP 15GB do 24 hodín, ale ani raz sa mi nestalo, aby to uplatnili! A to som niekedy riadne prešvihol (v jeden deň 250GB dát stiahnutých. A ešte majú bonus - od 23:00 do 08:00 sa prenesená dáta nezarátavajú - takže v tej dobe môžem ťahať hoci aj 10TB dát a nijako to neovplyvní cenu. A mám internet bez viazanosti. Okrem toho, ako stály klien mám i iné výhody. V prípade poruchy (2x sa mi stalo) - servismani prídu do 30 minút cez deň - v SO a NE do 2 hodín! A keď kupujem u nich niečo - napr. router - 20% zľava!
    jslancik To zvysenie bola regulerna moznost od nich odist. Nemusel si suhlasit.
    Arogancia je fakt.
    dmc ano - mohol. Aj odisiel.
      zbaliť

    Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

    mám svoj svet Peggynka
    Tu si zadaj svoju adresu a over si dostupnosť: https://online.upc.sk/rychly-opticky-internet/index.php
    Ja som mala slovanet 5Mb/s za 13€/mes. a prešla som k UPC Fiber Power (download 25Mb/s a upload 2Mb/s) za 9,90€. Boli s tým problémy,technik sa ma snažil presvedčiť,že na vine je môj počítač,ale aj keď som počítačový analfabet,logika mi funguje a keď ten PC šľapal 8 rokov bez problémov,tak u mňa asi problém nebude (3x za deň reštart,tak toto teda nie!).Chodil tu ako na klavír,občas prezradil aj to,čo nechcel (rozkmitaný zosilňovač neďaleko mňa ),nakoniec vymenil router za iný typ a šľape to.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    ...o ničom...
    Cez mobil mám rýchlosť 3,5 mega

    Doma som pripojený UPC - 150 mega .
    Ale ja som starý zákazník, od vzniku UPC som u nich, takže mám aj určité výhody.
    ------------------------------------

    Aby si bol v obraze.
    Ponúkajú...ALE upíšeš sa na 2 roky, takže si to rozmysli.
    Časom zistíš, že niečo Ti nebude vyhovovať....a určite hlavne rýchlosť ...takže by som šiel do vyššieho levelu.
    jslancik len on tam nemá asi optiku... keď sa diví internetu za tú cenu. chcelo by to viac informácii.
    Peggynka Nitra má optiku,len či všade

    UPC internet/TV pripojenie je dobre ??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.