Zavrieť

Porady

Výkazy do SP a ZP – vymeriavací základ

Dobrý deň, zamestnancovi skončil prac. pomer 02.08.2015. Mám uviesť do Mesačného výkazu SP a ZP, alebo nie, lebo 01.08.-sobota a 02.08.-nedeľa. Žiadny príjem nemal. Mám tie 2 dni uviesť, lebo mzdový program za mesiac aug. ho ani neeviduje. Ďakujem
Mila123 ktorý mzdový program?
Difi INSYPO
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Do výkazu uvádzaš 2 dni a vymeriavací základ 0,-

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    A prečo mu PP skončil cez víkend? Ak nepracuje víkendy, PP mal skonči 31.7..
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Mila123 Majka sa mi nezdá, keď požiadam o ukončenie PPV k 02082015, aby mi ukončili 31072015? i napriek, že pracujem iba Po-Pia......
    Tweety nie je zaužívané požiadať o skončenie PP cez víkend ak pracujem len cez týždeň., aspoň ja to tak mám z praxe.
    kn-alka a ja mám z praxe, že ukončenie PP je v nedelu, lebo v pondelok začína v inej práci
    Difi Lebo dňa 03.08.2015 dovŕšil dôchodkový vek, a zamestnanec na vlastnú žiadosť ukončil PP 02.08.2015.
    veronikasad Zadala si spracovanie mzdy za mesiac august a správny dátum ukončenia prac.pomeru u tohto zamestnanca ?
    Difi V programe nemala som dobre nastavené údaje, opravila som a už správne ukazuje zamestnanca VZ 0 a 2 dni. Ďakujem.
      zbaliť

    Výkazy do SP a ZP – vymeriavací základ

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.