Zavrieť

Porady

Daňová licencia

Chcem sa opýtať. Mám sro a som platcom DPH. Na ďalší rok mám zasa povinnosť zaplatiť licenciu 960€ prosím vás ako to mám dať na polku. Viem že musím zamestnávať zťp človek. Viete mi presne poradiť?? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Consultix je offline (nepripojený) Consultix

    Consultix
    Napriklad zrusit registraciu pre DPH. Alebo existuje aj riesenie, ako neplatit danovu licenciu vobec: Daj firmu do likvidacie. Osobne si myslim, ze je na zvazenie, ci ma zmysel podnikat, ak spolocnost nedokaze za rok vygenerovat zisk 4363 EUR = dan z prijmov vo vyske 960 EUR. Je to zisk aspon 363 EUR mesacne, co je menej ako minimalna mzda. Naco zivit taku firmu?
    PS: Pre neprajnikov: Je to odpoved, nie komentar. Radime ako optimalizovat podnikanie. A niekedy je najoptimalnejsim riesenim prestat podnikat...

    elis85 je offline (nepripojený) elis85

    elis85
    Je to o niečo zložitejšie a sú tam aj iné výhody. Opýtaj sa na to účtovníčky alebo na Úrade práce

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.