Zavrieť

Porady

Záhradný drevodom na náradie - koštrukcia

Zdravim,
snažím sa navrhnúť si drevo domček na náradie do záhrady a mám trosku problém hlavne s hrúbkou materálu. Uvažujem o nosnej konštrukcii s KVH hranolov 100x100 + krokvy 60x100 (60x140)
Vie niekto fundovane poradiť ci by boli dostačujúce kvhcka v rozmere 100x100?
Prikladám náčrt stavby, nemám v nôm zakreslené šikmé "výstuže" ale počítam s nimi aspoň v rohoch. Plášť by mal tvoriť obklad perodrážka hrúbky 17mm.

Ďakujem za každú radu.
Screen Shot 2015-10-06 at 15.40.15.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mmiikkii jj som to porezal pred hodinkou, len to moje ma predsa 2,9x4,5m tak neviem
    Peggynka Mala som 3,5x3m záhradný domček a konštrukcia bola z hranolov 12x12cm.
    mmiikkii navrh som kreslil 120x120 a krokvy 60x140 ale z KVHcka je to celkom palka... Tak som uvazoval bud o tensom dreve alebo to spravit s obyc. hranolov? potrebujem to na naradie tak sam neviem co spravit
    Peggynka Nuž,na náradie? Pri takých rozmeroch? Pozri tu: https://www.google.sk/search?q=zahra...FUJqGgodRRwF0g

    Daj si to cez youtube,vpravo na lište je toho viac
      zbaliť
    Peggynka 06.10.15 14:50 odstránil(a) z Porady

    Záhradný drevodom na náradie - koštrukcia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.