Zavrieť

Porady

tlaciaren canon

Zdravim vedel by mi niekto pomoct , mam tlaciarem canom MP600 a pouzivam do nej kompatibilne naplne ale niekdy sa stane ze zrazu napise hlasenie ze neindikuje niektoru napln farby pritom je skoro plna nadrzka s farbou...ked som skusal vlozit zas novu napln zas ju spoznalo zariadenie ale do polky minute farby by som nerad menil...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Je to vlastnosťou tlačiarne. Každá náplň má v sebe čip, ktorý komunikuje s tlačiarňou. Niekedy však tie kompatibilné náplne buď majú ten čip zlý, alebo žiadny. A tlačiareň preto nerozozná náplň - nenájde ju.
    Mnohí by povedali - používaj originály.
    Žiaľ - Canon-ky sú v tomto "svyne" - vyžadujú ten čip, inak náplň pre nich neexistuje.


    U HP je to podobné - ovšem HP majú aspoň jednu dobrú vlastnosť - pracujú i bez čipu, avšak neposkytujú stav náplne.
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Ja ich vážim (plné) a keď začne blbnúť,tak odvážim a tak viem,čo sa deje ;mám HP
    misoft Bisťu.... tiež spôsob kontroly.... slovenská vynaliezavosť...
    Peggynka
    Kabaka123 tak to mi nikdy nenapadlo
      zbaliť

    matea31 je offline (nepripojený) matea31

    matea31
    toto je bežná vec aj u iných tlačiarní, nielen u Canonu. asi fakt len ten originál a nie napodobenninu
    misoft Dnes už všetky tlačiarne a multifunkčné zariadenia používajú cartridge s čipom. Ovšem len málo ich je, ktoré "tolerujú" použitie tých bez čipu, alebo kompatibilných (náhradných). A to je ten problém. Preto sú tak lacné, lebo si to "vynahradia" na tých náplniach.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.