Zavrieť

Porady

Olymp a nepravidelný príjem

Dobrý deň,
chcela by som sa spýtať, zamestnancovi má byť preplatená nevyčerpaná dovolenka po skončení pracovného pomeru. PP ukončil 30.09.2015 a 30.10.2015 som nahlásila nepravidelný príjem DoVP v SP aj ZP. Ako toto uvediem v Personalistike programu Olymp, aby mi správne rátalo odvody? Pri dohode totiž nedovolí zadať položku Preplatené nevyčerpanie dovolenky. Vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

    mzdarka renca
    Preplatenú dovolenku je potrebné nahrať kodom 311 do pracovného pomeru, ktorého sa preplatená nevyčerpaná dovolenka týka. Program ti potom automaticky vygeneruje Výkaz poistného a príspevkov za obdobia 1/2015 - 9/2015. Do ZP prihlasuješ a odhlasuješ kodom 2Y. DoVP zruš, nemá opodstatnenie v tomto prípade.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lenka.ba A ako uvediem v Personalistike PP? Mam tam uz ukoncenie 30.09.2015. ZP uvediem zaciatok a ukoncenie napr.30.10.?
    Aňuška V personalistike nezadávaš PP. Len generuješ mzdu v príprave, napíše ti, že dotyčný nemá žiadny PP, opýta sa ťa, či naozaj chceš, dáš áno. Zadáš zložku mzdy 311 a uvedieš dni. ZP uvedieš začiatok aj koniec jeden deň, napr. 30.10.
    lenka.ba Ďakujem, spravila som to tak a všetko mi pekne vygenerovalo do mesačných výkazov ako malo
      zbaliť

    Olymp a nepravidelný príjem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.