Zavrieť

Porady

pracovné miesto počas RD zamestnanyne

Prosím Vás, možno banálna otázka - pracovné miesto zamestnankyne počas jej čerpania RD sa rozumie, ako voľné (neobsadené) pracovné miesto, alebo ako práve touto zamestnankyňou "vyplnené"?? Veľmi súrne potrebujem právne poradiť...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Nerozumiem reci tvojho kmena.

    Je to pracovne miesto, na ktorom pracovala pred odchodom na MD ci RD.
    Nemusis byt volne, lebo ju niekto moze pocas RD zastupovat a nemoze byt "vyplnene"/obsadene nou, lebo ona je uvolnena na RD.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    hanelle :-) áno, blbo som sa vyjadrila, prepáč.
    Konkrétne mi ide o takúto otázku, ktorá nám do org. prišla: "Mala vaša org. voľné pracovné miesto vedúcej .. ku dňu 2.2.2009?" a ja som zo starých záznamov našla, že takého miesto v org.štruktúre v počte 1 miesto tu mali, len ten termín na ktorý sa pýtajú je akurát aj termín, kedy tá jedna pracovníčka bola už na RD.
    Takže či môžem spokojne odpísať tomu úradu, že "nie, nemali sme v tom dátume voľné pr.miesto" ?
    ivka70 A na tom mieste nikto po jej odchode nepracoval?
    Lebo ak ste to miesto nezrusili a ona odisla na RD, tak to miesto bolo k tomu terminu volne .... nie?
    hanelle našla som na ten termín, že tu niekto bol na dohodu, kto robil cez náplň práce jej povinnosti, ale v texte dohody nebolo konkrétne uvedené, že je to zástup počas RD.... tak neviem
      zbaliť

    pracovné miesto počas RD zamestnanyne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.