Zavrieť

Porady

Excel-zrušenie otvaránia prázdneho zošita

Pri otvorení dokumentu v exceli (2013) sa mi otvori požadovaný dokument a zároveň aj excel prázdny zošit. Vie mi niekto poradiť, kde sa dá vypnúť otváranie toho prázdneho zošitu. Proste aby otváralo len daný dokument, nič viac.
Rozčuluje ma to, pretože pri zatváraní musím zatvárať dve okná.
Excel 2013

Win 8.1

http://www.upnito.sk/imggal.php?view...e019c57ece8c85

Naposledy upravil JohnyZA : 13.11.15 at 11:05
4 komentárov     zbaliť
Kabaka123 čo tomu predchádzalo? odkedy sa to takto správa?
JohnyZA Takto to funguje od nainštalovania.
Pár postrehov: 2 okná sa zobrazia len keď dokument otvorim zo zložky v ktorej mám excel dokumenty.Keď už je zložka otvorená znova kliknem na dokument už otvára len jedno okno, keby som zložku zavrel a znova otvoril po kliknutí na dokument zas otvorí dve okna. Robí to len pri prvom otvorení zložky a dokumentu excel. Keď dokument hodim na plochu, alebo disk C, disk D hocikde že není v zložke tak ho otvorí normálne-jedno okno.Otvorí ho normálne aj ked pri otváraní držim Shift. Taktiež ho normálne otvorí aj cez totalcommander. Nechápem
JohnyZA Robi to, ked dam ulozit vo formate: ZOSIT PROGRAMU EXCEL. Ked dam ulozit vo formate: ZOSIT PROGRAMU EXCEL PODPORUJUCI MAKRA tak pekne otvori len zvoleny zosit nic viac.
Kabaka123 stále nevyriešené posúvam
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Excel-zrušenie otvaránia prázdneho zošita

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.