Zavrieť

Porady

Prémiový poriadok

Dobrý deň,
Mám jeden problém zo zamestnávateľom.
V pracovnej zmluve mám:
*Podmienky pre poskytnutie bonusovej čiastky mzdy za vykonanú prácu upravuje interný predpis zamestnávateľa.

tieto podmienky nám nikdy neboli zdelené a výplata bola daná ako sa na to vyspali.
Podal som teda výpoveď dohodou. Posledná mzda bola samozrejme mizerná aj napriek tomu že sa plán splnil. Na koho sa mám obrátiť aby danú vec prešetril? Nie je to porušenie pracovnej zmluvy keď interný predpis ani neexistuje a nebol nám k nahliadnutiu?

Ďakujem za každú radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Ferdonno Dohodu mám podpísanú len mzdu mi dali základ aj napriek bodu v pracovnej zmluve. Chcem to napadnú pretože som viackrát žiadal o prémiový poriadok podla čoho bola moja mzda vyplácaná. Mám pocit že ma okrádali a nebolo mi čestne vyplatené to čo mi patrilo. Vlastne som to ani nevedel nakoľko nikdy som nevidel interný predpis
    Tweety Bonusová- pohyblivá čiastka mzdy nie je nároková časť. Ale s internými predpismi musia byt zamestnanci oboznámení.
    Ferdonno to znamená že nemám na ňu nárok ?
    ivka70 To znamena, ze sa neda vymahat, ze moze byt v rozmedzi 0-x EUR - ak osa zamestnavatel rozhodne. On sa rozhodol ti posldny mesiac priznat 0 EUR.
    Pochybujem, ze ti IP pomoze. Mohol by si sa sudit, ale s pochybnym vysledkom.
      zbaliť

    jslancik je offline (nepripojený) jslancik

    bez servítky jslancik
    Ked si nikdy nevidel interny predpis, tak nevies, co tam je. A pravdepodobne je tam bod, ze zamestnavatel moze davat pohyblivu ciastku mzdy, ako sa mu zachce.
    Kazdopadne, je to hlavne tvoj problem. Kupil si doslova macku vo vreci. Nechapem, ako mozes podpisat zmluvu, kde sa najdolezitejsia cast odvolava na nejaky dokument, a ty si ho nevyziadas? Ald neboj, nie si sam. Taketo otazky su tu na dennom poriadku...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.