Zavrieť

Porady

Komoda a čo nad ňu?

Uvažujem nad tým,že nad bielu komodu š.180cm by som symetricky po jej okrajoch zavesila na stenu aj 2 závesné vitríny s trochu menšou hĺbkou..Medzi vitrínami by bola voľná plocha.No nie som si istá,či sa to hodí,alebo musí byť len napr.polica.Díky vopred za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Kasli na to, co sa hodi a co nie. Urob si to, co sa paci tebe a basta .-)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Môj názor (nemusí sa zhodovať s tvojim): žiadne poličky, žiadne vitrínky! Na komodu doprostred nejakú plastiku, prípadne sklenenú vázu so suchými kvetmi a po bokoch nejaké (nie veľké) pohodové obrázky. Vynikne tá komoda a zároveň tam nebude prázdny priestor.

    Príklad (nemusíš kopírovať, ako inšpirácia):
    Kwetka Jasné,tak je komoda najkrajšia,tak vynikne..No myslela som na také riešenie len z hľadiska úložného priestoru a keby to hoci len trošku ladilo,asi by som ich tam dala.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nezapratávaj zbytočne hned....nechaj volnosť....priestor....možno časom niečo....na čo budeš mať náladu....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Skús niečo takéto....
    122.jpg  
    Kwetka Super! A je poriešenéé .. :-)))
    lujza.j Fuha...no kazdy ma ine oko...ale pozor toto je "egoisticka" miestnost....toto nie je obycajna izbietka.....toto je svet daneho jedinca.....

    Komoda a čo nad ňu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.