Zavrieť

Porady

registračnà pokladna-pozemkové spoločenstvo

Sme pozemkové spoločenstvo s právnou subj.tento rok sme mali príjmy z predaja dreva na palivo(z nàhodilej ťažby).vypísala som len PPD,registr.pokladnu nemàme.mali by sme mať?
ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Metodické usmernenie k § 1 ods. 2 zákona č. 289/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov pozemkovým spoločenstvom podľa zákona č. 97/2013 Z. z. v znení zákona č. 34/2014 Z. z. – k povinnosti používať elektronickú registračnú pokladnicu - https://www.financnasprava.sk/_img/p...enstva_ERP.pdf
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nveronika Ďakujem.Som v šoku. Nejaký nápad, ako teraz riešiť tieto hotovostné príjmy? Vidím, že ani faktúra v hotovosti mi nepomôže. Prosím o pomoc...!!
    Dáša_ zaplatiť cez zloženku na pošte. normálne vystavíš faktúry a tie sa zaplatia takto. ked teda nie cez účet, lebo každý ani účet nemusí mať
    nveronika Ďakujem.ala čo s príjmami na ktoré som už vyhotovila ppd?dokonca peniaze sú už v banke.
    Dáša_ no, podla mna je toto jediná cesta ako sa vyhnúť pokladni. vrátiť peniaze z banky a poslať cez poštu ... Ja mám podobný problém v internetovom obchode, človek mi zaplatil poukážou na adresu - musela som zobrať peniaze a v jeho mene poslať znova poukážkou na učet do banky
    nveronika veľmi pekne Vám ďakujem radu!
    nveronika Dobrý deň,mala by som ešte jednu otázku. Na stránke finančnej správy sa všade píše, že podnikateľia, ktorí už mali povinnosť používať ERP pred 01.04.2015, môžu používať VRP len od 01.01.2016. V zákone také niečo nenájdem. Už sme zaregistovaní na VRP,predtým sme nemali ERP.Teraz neviem čo je väčšia chyba: nechať tentoročné PPD-y vypísané ručne alebo zaregistrovať ich cez VRP. Čo by ste vy robili? A ešte niečo: keď môžem vytlačiť len 1 originál pokl.doklad, tak čo dám do účtovníctva?
      zbaliť

    registračnà pokladna-pozemkové spoločenstvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.