Zavrieť

Porady

životné poistenie

Dobrý deň,nevedel by mi niekto poradiť,kde uzatvoriť najlacnejšie životné poistenie s pripoistením PN?dnes je na trhu veľa poisťovní,mala som nevýhodnú poistku tak som ju zrušila.ide mi o poistenie tak na 10 rokov.poistenie smrti,dožitia,PN-mam 42r,alebo poradiť poistenie,len PN a straty zamestnania-ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    romana147 je offline (nepripojený) romana147

    romana147
    Mala si nevýhodnú poistku.
    Jedenkrát ti to ako skúsenosť nestačilo ?
    leike ďakujem stačilo,prezrela som si poistky a podľa mňa všetky sú výhodne pre nich nie pre obyč.človeka,ktorý má vyžiť z mini.mzdy.Tak som si poistila,len PN mesačne za1,50 a po 2 mesiacoch na pn my budú vyplácať 180€
    duves tie dva mesiace su štandard, lebo takto to je aj pri poistení úverov cez banky. Ma sa za to, že chrípka nebude trvat viac ako 2 mesiace, takže poistna udalosť može vzniknuť napr. z dovodu úrazu. Alebo z ineho važnejšieho ochorenia a to si treba prečítať čo maju v podmienkach stanovene.

    Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

    Katy a R
    Ak sa chceš poistiť - môžeš sa rozhodnúť aj podľa toho, ktoré poisťovňe sú ti "najsympatickejšie" ... a porovnaj si produkty aspoň z troch.
    Ale o lacnom poistení sa veru nedá hovoriť - lebo to, čo chceš ty, veru vôbec nebude lacné - a aj to len v prípade dobrého zdravotného stavu (lebo poisťovňa môže aj zamietnuť)
    Dobre premyslieť! Prečítať podmienky podrobne (a nie hneď podpisovať) .

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Keď ti ide len o cenu, tak si vyber najlacnejšie, keď ti ide aj o to, čo dostaneš pri nejakej udalosti, tak si pozri podmienky vyplatenia poistenia, výluky a potom sa rozhodni. V zásade každé "lacné" poistenie bude nevýhodné, nakoľko poisťovňa výšku poistenia počíta podľa rizík, ktoré kryje.
    Imho ak to ale robíš špekulatívne, že sa poistíš a potom sa snažíš využiť tú poistku, ver tomu, že poisťovne majú na takýchto chytrákov páky a podmienky, ako im to nevyplatiť, ledaže by si bola nejaký poistný podvodník, ktorý už v tom vie chodiť...

    Martuk je offline (nepripojený) Martuk

    omylný človek, ktorý sa rád nechá poučiť a občas má aj svojský pohľad na vec :-D ...viac Martuk
    Ad1. najlacnejšie vo väčšine prípadov neznamená aj najvýhodnejšie.
    Ad2. čo to znamená "nevýhodnú"? V akom zmysle nevýhodnú?
    Ad3. najlepšie riešenie pre teba: obehať pár poisťovní s tým že: mám takú a takú predstavu, to a to by som chcela mať kryté a uvidíš za akých podmienok a koľko by ťa to stálo.

    lepšia rada neexistuje, teda čo sa týka bodu Ad3., takto po nete ti nikdo nedá fundovanú odpoveď, keďže nikto z nás nevie o tvojej predstave nič.
    kopretinka 28.11.15 08:01 odstránil(a) z Porady

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.