Zavrieť

Porady

Ako odstranit plastovy cip s farbiacou naplnou z odevov?

Bola som na nakupoch vo vzdialenejsom meste. Kupovala som viacero kusov odevov. Predavacka mi zabudla z jedneho svetra odstranit cip,co som si vsimla az doma.

Nemate niekto skusenost,ako tento cip odstranit bez rizika,ze znehodnotim farbou sveter? Pravdupovediac,nechce sa mi opat cestovat do obchodu...
( pre rypalov...mam blok,tovar som neukradla)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    aj mne sa to raz stalo, našťastie u nás bol obchod, kde mali rovnaké zabezpečovacie na odevoch, tak mi to bez problémov odstránili. Netuším, prečo som nepískala...
    arizona Keby som piapala,aspon by som hned prisla na chybu. Tiez nechapem,preco sa to nespustilo...Neviem,ci obchody maju rozlicne zariadenia,ani neviem,ci mi to budu ochotne niekde odblokovat

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Neviem aky mas typ, ale odstranuje sa to zvycajne silnym magnetom. Ten vo vnutri pritiahne taku segerku a ten pin sa potom da vytiahnut. Ja som to raz rozoberal nesilne mechanicky, nastastie tam nebola ziadna farba.
    arizona Maly,asi 2cm magnet asi nebude stacit,vsak?

    viktorviktor je offline (nepripojený) viktorviktor

    viktorviktor
    Navštív pár obchodov, pri vstupe sa niektoré neodblokované vecí hlasite prihlásia a v danom obchode ti to odlokujú ak budú chcieť aby si nakupila aj u nich
    /okolo ihly sú zapadnuté tri guličky, tie sa magnetom naraz odtiahnu a ihlu uvolnia, podľa mňa tam tiež nebude náplň, zober kombinačky a ihlu odštipni
    arizona Je tam aj upozornenie,ze je tam farebna napln,ktora vystrekne po poskodeni,takze nechcem riskovat silou

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    takéto majú v kiku,či ako sa to volá...........k nám tiež chodia so zabudnutými pípatkami,ale my nemáme tento typ s farbou.

    Ako odstranit plastovy cip s farbiacou naplnou z odevov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.