Zavrieť

Porady

Nemôžem sa prihlásiť na gmail, kde môže byť chyba?

Nemôžem sa prihlásiť na gmail. Vyhadzuje mi stále tento oznam: https://accounts.google.com/CookieMismatch#inbox
už som urobila odporúčané úkony a stále nič . Ďakujem za radu.
8 komentárov     zbaliť
ivka70 ake ukony? vymazala si aj historiu prehladavania?
ivka70 v akem prehliadaci ti to nejde? skusala si aj iny?
mareko Nejde mi gmail v mozilla firefox - e, aj tú som už "opravila" podľa odporúčaní, aj google a stále nič. História vymazaná, cucies povolené....
buchač Prvé,čo ja robím, ak sa vyskytne nejaký štrajk v NTB, tak sa realizuje reštart mašiny...a až potom tie všeliaké onačiny...

Ozaj, čo je to Gmail ... ?
mareko Reštart bol ako prvý a aj ako posledný, no a g mail - no veď schránka čo som zle napísala?
buchač Mne baví....

Gmail ale nejak nepoužívam...je to špehúň I.triedy .
mareko To sú dnes asi všetky...
misoft Skús v prehliadači nastaviť menší stupeň ochrany - dočasne deaktivovať funkciu DoNotTrack - FF-Nástroje-Možnosti-Súkromie a zrušiť Sledovanie. Potom to neskôr dáš späť. V časti Spresnenie sa pozri pod kartou Sieť, pod Webový obsah vo vyrovnávacej pamäti klikni na Vymazať teraz - vymaže sa vyrovnávacia pamäť prehliadača. A spolu s vymazaním cookies - skús znova prihlásiť sa.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    v Mozille použi skratku "Ctrl+Shift+Delete", označ všetko a vymaž, daj reštart a skús znovu..
    mareko Ďakujem, to je ono - zabralo
    mareko Nie, nie ... toto nie je ono. Tu je dáky problém s cookie a ani odporúčaný postup nepomohol. Ale aj tak díky za snahu.

    Nemôžem sa prihlásiť na gmail, kde môže byť chyba?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.