Zavrieť

Porady

Daň z motorových vozidiel

Vie mi niekto poradit prosim ako vypočítam daň z motorových vozidiel?

Vozidlo nie je v evidencii na firmu cely rok len par mesiacov.
avalik Uprav si nazov otazky aby vystihoval jej podstatu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Na takto zadanu otazku ta odkazem len na poucenie k tlacivu danoveho priznania,
    Konkretny vypocet ti urobi aj elektronicke tlacivo dostupne na stranke financnej spravy po zadani spravnych vstupnych udajov

    a pouzi vyhladavac tu na porade, pripadne pozri otazky v rubrike dan z motorovych vozidiel

    Google vie tiez poradit
    mato987 na googli som hladal tam je ta tabulka podla objemu ale neviem ako to je ak nebolo cely rok ci sa to deli na mesiace alebo ako k tomu som sa nedopatral
    avalik kym nedas konkretne udaje do zadania tak tazko sa odpoveda - ale precitaj si aj poucenie je to tam pekne rozpisane

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    DMV sa delí na mesiace.
    mato987 ak tomu správne rozumiem, ak je vozidlo do 1500 tak ročna sadzba je 115 eur tzn. za jeden mesiac je to 9,58
    avalik Este musis brat do uvahy zvysenie/znizenie dane ... fakt by to chcelo precitat si poucenie k tlacivu danoveho priznania

    Daň z motorových vozidiel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.